Wokół Chochołowskiej

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Wokół Chochołowskiej

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 10:47

Właśnie wróciliśmy z trzydniowego pobytu w Tatrach Zachodnich. Zacumowaliśmy w schronisku w dolinie Chochołowskiej. Cały czas było ciepło i słonecznie. Lepszej pogody nie mogliśmy sobie wymarzyć. A tak wyglądał plan wycieczki:

1 dzień, piątek
Do Zakopanego przyjechaliśmu dość późno, gdy zjedliśmy obiad, było już po czwartej. Zdążyliśmy jednak jeszcze wyjść na Grzesia.

2 dzień, sobota
Z Chochołowskiej czerwonym szlakiem na Trzydniowiański-Kończysty-Jarząbczy-Łopata-Wołowiec-Rakoń-Grześ. Cały ten dzień moglismy poświęcić na wędrówkę. Niestety nie wstaliśmy za wcześnie, wyszliśmy dopiero o dziewiątej. :oops: Pierwotnie mieliśmy dotrzeć tylko za Wołowiec i schodzić do doliny zielonym szlakiem, ale żal nam było tak pieknej pogody i zachodzącego słońca, opierającego się na zboczach (w dolinie już ciemno było jak dotarliśmy na Rakoń). Zdecydowaliśmy się więc nie schodzić zielonym tylko jeszcze iść kawałek grzbietem, aż do Grzesia i zejść z Grzesia żółtym. Oj zajęło to trochę czasu! Do schroniska doszliśmy o ósmej trzydzieści, był już zmrok. Na szczęście schodziliśmy w dość szybkim tempie, bo baliśmy się niedźwiedzia. :twisted:

3 dzień, niedziela
Po pierwsze trzeba było wracać do domu, po drugie dzieci były już trochę zmęczone, więc by uniknąć tłumów poszliśmy ścieżką nad reglami i żółtym w dolinie lejowej do parkingu.

Ogólnie wycieczka udana, wszyscy zachwyceni pięknymi widokami. Cały czas słyszeliśmy tylko "łał"!




Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej zdjęć na drugiej stronie.
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2010, 23:30 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 10:52

łał piękne zdjęcia, gratulacje :)

w przyszlym roku planuje cos podobnego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 11:01

kavala, piekne zdjęcia. Dopracowane do samego końca, naprawdę miło popatrzeć - to najlepsze zdjęcia, jakie pojawiły się tu ostatnio. Masz jakiś album czy stronę?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 11:02

Czadowe foty, zwłaszcza ta z Grzesia :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 11:10

Mooliczek pisze:to najlepsze zdjęcia, jakie pojawiły się tu ostatnio
Też tak uważam. Z tego co widzę, to oboje macie rękę do zdjęć, no chyba, że targaliście jakiegoś trzeciego fotografa ;-)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 11:23

Mooliczek pisze:kavala, piekne zdjęcia. Dopracowane do samego końca, naprawdę miło popatrzeć - to najlepsze zdjęcia, jakie pojawiły się tu ostatnio. Masz jakiś album czy stronę?
Dzięki. Lubię fotografować i trochę się tym bawię. Dawniej dawałam zdjęcia tutaj:

http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-7440-0-0-0-0.php

i tutaj:

http://onephoto.net/index.php?p0=2&p1=1 ... &entrant=1
Ale przestałam bo tam na człowieku suchej nitki nie zostawią.
To nie są górskie zdjęcia, bo wtedy jeszcze w góry nie chodziłam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 11:34

kavala pisze:Dawniej dawałam zdjęcia tutaj:
Takie serwisy, jak obiektywni.pl czy plfoto.pl mają to do siebie, że różnych opinii można się naczytać. Pomijając złośliwości, generalnie można tam jednak wiele się nauczyć od lepszych, pod warunkiem zachowania dystansu do własnej twórczości.

A to jest absolutnie urzekające :)
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-131511.php

Pięknie. Dziel się z nami częściej takimi ciekawymi ujęciami rzeczywistości :)
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 18 sierpnia 2009, 11:38

pięknie :oki: dawaj więcej!!
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 12:19

kavala pisze:trochę się tym bawię
Trochę? ;)
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8712
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 18 sierpnia 2009, 12:40

Super zdjęcia, piekna wycieczka. Gratulacje.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 18 sierpnia 2009, 13:07

Zdjęcia niezwykłej urody!
A i wyczyn 2 dnia godny uznania :)
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 18 sierpnia 2009, 17:50

Łał :!: szczena mi opadła :7:
kadry zachwycajaą urodą jak Ty to robisz :?: :4:
Szacun.
Jak narazie ja marzę o miejscu z ktorego pochodzą fotografie.
Widać wyraznie ze wyprawa sie udała
pozdrawiam :spoko:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 18 sierpnia 2009, 18:29

Mnie podoba się ten zachód słońca.
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 19:42

Super wycieczka... a ja dalej patrzę ze zdziwieniem, że z samsunga takie fotki wychodzą
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 19:45

Zdjęcia są rewelacyjne, szczególnie te robione popołudniem wtedy słonce ma wspaniałą ciepłą barwę a aparat to lubi, bardzo mi się podobają, pełny profesjonalizm.
Co do wycieczki ta ładny kawałek, gratulacje.
Pozdrawiam i życzę wielu ciekawych ujęć na górskich wyprawach.
ODPOWIEDZ