Ojcowski Park Narodowy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Ojcowski Park Narodowy

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2009, 7:36

Ojcowski Park Narodowy wybraliśmy się do niego ponieważ od dłuższego czasu planowaliśmy pozwiedzać dolinki nieopodal Krakowa, jedną z atrakcji było zwiedzanie jaskini "Ciemna" ze świeczką którą otrzymaliśmy od przewodnika.

Foto :


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Całość w galerii :

http://picasaweb.google.com/MORF.PL/Ojc ... rkNarodowy#
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 12 sierpnia 2009, 10:38

Śliczne są okolice Ojcowa!
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8711
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 12 sierpnia 2009, 10:38

Nigdy tam nie byłem. Fajne fotki i piękna wycieczka. To jest takie zachęcające do zaplanowania podobnej wycieczki.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 12 sierpnia 2009, 11:24

Do Ojcowa mamy w sumie rzut beretem, ale jakoś mnie tam nie ciągnie. Wybraliśmy się tam kilka lat temu całą rodzinką w niedzielę i do dziś pamiętam zatłoczone parkingi, kurz, ścisk i ogólne zamieszanie. Może w środku tygodnia jest inaczej. Ale jakoś tak się zniechęciłam, że na niedzielne poobiednie wycieczki wybieramy inne jurajskie zakątki.
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2009, 14:39

Zjęcia są bardzo zachęcające. My czasem jeździmy w te rejony na rowery, ale jeszcze nigdy nie byliśmy w jaskini.
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 13 sierpnia 2009, 14:44

Bardzo ładnie. Tyle razy już się tam wybierałem i jakoś nigdy nie dotarłem ale widzę, że na prawdę warto:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 sierpnia 2009, 12:28

W Ojcowskim Parku jest bardzo ładnie ale nie polecam wycieczek w weekendy,zawsze sporo ludzi... :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 sierpnia 2009, 10:03

Niestety ja miałem tą nieprzyjemność trafić na kilka autokarów z wycieczkami, ogólnie przez część trasy szliśmy w niezłym kordonie dzieci turystów - strasznie gwarno było.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 sierpnia 2009, 18:00

MORF pisze:Niestety ja miałem tą nieprzyjemność trafić na kilka autokarów z wycieczkami, ogólnie przez część trasy szliśmy w niezłym kordonie dzieci turystów - strasznie gwarno było.
To jest to czego ja wolę unikać.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 sierpnia 2009, 23:58

jest Jura jest :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 sierpnia 2009, 6:40

Trzecie zdjęcie od dołu jest ciekawe :) Fajny kadr.
ODPOWIEDZ