Gęsia Szyja i... Turbacz

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 12 sierpnia 2009, 14:59

malgosiadg teraz zostaje Ci namowic Meża drugi raz i bedzie znowu swietnie
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 12 sierpnia 2009, 20:36

heathcliff pisze:malgosiadg teraz zostaje Ci namowic Meża drugi raz i bedzie znowu swietnie
pracuję nad tym ;)
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2009, 12:37

Bardzo ładne zdjęcia. Pogoda dopisała,tylko pozazdrościć... :D .
Pete

Post autor: Pete » 13 sierpnia 2009, 19:09

Interes w schronisku to musieli zbić niezły. Tylu ludzi tam jeszcze nie widziałem...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2009, 19:38

W życiu takich tłumów w górach nie widziałam! Raz pewno miałam okazję zobaczyć, ale nawet nie mieliśmy gdzie zaparkować i zrezygnowaliśmy, więc nie zobaczyłam. Ale wycieczka udana! :)
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 13 sierpnia 2009, 21:38

Pete pisze:Interes w schronisku to musieli zbić niezły. Tylu ludzi tam jeszcze nie widziałem...
Oj tak. Do tego stopnia wykazali się przedsiębiorczością, że wprowadzili... opłatę za toaletę :) Do tej pory płatną toaletę w schronisku widziałam tylko na Równicy i na Szczelińcu.
My wzbogaciliśmy ich tylko tą w/w złotówką i 2x2zł za chleb ze smalcem :) Ale sama słyszałam, że po południu w schronisku brakowało już wszystkiego, mimo że np. litrowa butelka Coli schodziła po 8 zł!
kavala pisze:W życiu takich tłumów w górach nie widziałam! :)
ja też nie :) Ale opowiadał nam jeden miły starszy pan Turysta spotkany przy kapliczce, że za życia Księdza Tischnera tłum bywał nieporównywalnie większy, nawet 10 tys. ludzi!
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2009, 9:17 przez malgosiadg, łącznie zmieniany 1 raz.
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.”
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2009, 22:14

malgosiadg pisze:litrowa butelka Coli schodziła po 8 zł!
:shock: a ja myślałem że 6 zł to już kosmos ;D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 sierpnia 2009, 10:28

Chyba lepiej wnieść swoją zakupioną w Biedronce, a tak na marginesie to niedawno dowiedziałem się, że w schronisku za wrzątek już się płaci i to nieraz sporo.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 sierpnia 2009, 11:31

Creation pisze:
malgosiadg pisze:litrowa butelka Coli schodziła po 8 zł!
:shock: a ja myślałem że 6 zł to już kosmos ;D
W chacie pod rysami 1.5l mineralka kosztowała ponad 20zł, ale są i schroniska, gdzie za takową życzą sobie 5Eur (na dole w Lidlu 0.65 E).
ODPOWIEDZ