Wyprawa na Giewont 20.09.2004

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Sylwia

Post autor: Sylwia » 24 marca 2007, 13:54

neplik pisze:Nie taka zła ta Góra Klapkowiczów jak ją malują.
Było by tam całkiem fajnie jakby wyrzucili z niej tych klapkowiczów bo widoki na Zakopiec są przepiękne i nie jeden by chciał takie zobaczyć. gozer wyprawka Ci sie udała na 6+
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 marca 2007, 21:26

Może nie taka straszna ta górka jak to wygląda.... mam przynajmniej taką nadzieję :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2007, 21:54

gozer gratuluję wypadu!!! Dziwi mnie tylko co tam tak mało ludzi. Co im klapki do przepaści powpadały czy co??? :mrgreen: Zdjęcia przepaścisto zajefajne!!!! Chyba będe musiał przerzucić sie na wrzesień :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2007, 8:37

Rigideno pisze:Zdjęcia przepaścisto zajefajne!!!!
I kto by pomyślał że to Giewont (bo tam klapków nie widać) :mrgreen: :P ale ogółem to wypadzik aż pozazdrościć!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 25 marca 2007, 9:27

Rigideno pisze:Zdjęcia przepaścisto zajefajne!!!!
Tylko żeby nasza wyprawa TATRY 2007 wyglądała tak samo to bym była w seventh heaven :mrgreen:
Minter

Post autor: Minter » 25 marca 2007, 9:44

Jak to pawełk mówi:
pawełk pisze:Dla BG wszystko...
To my będziemy mówić:

Dla TATRY 2007 wszystko... :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 25 marca 2007, 19:41

Albo dla Giewontu wszystko... :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2007, 20:33

Więc 50/50 to turyści i klapkowicze byli z czego nie wszyscy doszli do szczytu i musieli zadowolić się poniższą przełęczą ;) Góra nie jest trudna, trzeba tylko wiedzieć że przez około 2h będziemy szli do góry. Raz będzie stromiej a raz łagodniej. Wrzesień to dokładnie idealna pora na Tarty po klapkowiczach .....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 7:28

gozer pisze:Więc 50/50 to turyści i klapkowicze byli z czego nie wszyscy doszli do szczytu i musieli zadowolić się poniższą przełęczą ;) Góra nie jest trudna, trzeba tylko wiedzieć że przez około 2h będziemy szli do góry. Raz będzie stromiej a raz łagodniej. Wrzesień to dokładnie idealna pora na Tarty po klapkowiczach .....
Też tak uważam. We wrześniu klapkowicze muszą iść do szkółki :mrgreen: a my wio w Tatery :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 marca 2007, 7:47

Ciekawe jak będziemy mieli na klubowym zjeździe TATRY 2007. Klapkowiczów pewnie będzie całe mnóstwo :(. I ja pewnie będę jedną z nich :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 13:57

MałaBee już się o to postaramy żeby żaden z tego klubu nie był klapkowiczem. To że poszłaś na BG w bluzce na ramiączkach, obaliłaś winko w kosówie i się wymalowałaś na MBG to nie znaczy że jesteś już klapkowiczem :mrgreen: hehehe
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 15:41

ginter my Cię tu odpowiednio przeszkolimy na tatromaniaka :mrgreen:. A więc klapki czas rzucić do przepaści :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 marca 2007, 19:07

:oops: :oops: :oops: jak zawsze musicie mnie wsypać na forum... :oops:
Minter

Post autor: Minter » 27 marca 2007, 7:38

hehe tak jak Ty nas... :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 marca 2007, 12:02

a na Giewoncie można zrobić tyle gupot MałaBee :mrgreen:.......
ODPOWIEDZ