Polskie Alpy, Kilimandżaro i Stonenhenge czyli BPN zimą :D

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 15:43

No ba cały Beskid Żywiecki trąbi o ich wyjeździe a dymek miałby nie dolecieć. Stary cała Polska będzie wiedziała gdzie GÓRY-SZLAKI jarają jałowce :mrgreen:!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 17:35

Pedros pisze:No ba cały Beskid Żywiecki trąbi o ich wyjeździe a dymek miałby nie dolecieć. Stary cała Polska będzie wiedziała gdzie GÓRY-SZLAKI jarają jałowce :mrgreen:!!!!
hehehe Kraków przy okazji pójdzie z dymem :mrgreen: a z BG będzie kopcić jak z Etny w 2002r. :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 marca 2007, 18:55

Kurde i pomyśleć że byłam 3 dni z Mosornym na Babiej i nie zjarałam ani jednego jałowca!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2007, 18:29

MałaBee pisze:Kurde i pomyśleć że byłam 3 dni z Mosornym na Babiej i nie zjarałam ani jednego jałowca!!!
MałaBee jakbyś pojechała do Lipnicy z klubem to byś się najarała go do woli :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2007, 7:35

hmmmm pewnie to ognisko będzie jednym z najlepszych jakie nasz klub zrobi :D. Jedno jest pewne z Zawoji do was przyjdą... :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2007, 14:31

gefas pisze:
Pedros pisze:No ba cały Beskid Żywiecki trąbi o ich wyjeździe a dymek miałby nie dolecieć. Stary cała Polska będzie wiedziała gdzie GÓRY-SZLAKI jarają jałowce :mrgreen:!!!!
hehehe Kraków przy okazji pójdzie z dymem :mrgreen: a z BG będzie kopcić jak z Etny w 2002r. :mrgreen:
No jak tak będziecie kopcić to szybko Wasze Alpy stopnieją a o kryształkach już nie wspomnę.... :mrgreen:.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 marca 2007, 19:38

Żałuję że nie mogę być z Wami ale będzie następny raz :D
Dilivio

Post autor: Dilivio » 30 marca 2007, 7:34

Minter pisze:No wiesz co żeby z MałaBee jałowca nie skopcić :mrgreen:. Straciłeś największą atrakcje wieczoru :mrgreen:
U mnie codziennie jarają węgiel w elektrowni. Dymu jest w cho.... :). Szkoda że nie tego jałowcowego.... :) Już nie umię się doczekać Waszej relacji z Lipnicy Wielkiej :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 marca 2007, 6:41

Dilivio nie mydlij mi tu węglem tylko zasuwaj po jałowiec bo czym będzie ta Twoja elektro jarać!!!???
MałaBee

Post autor: MałaBee » 01 kwietnia 2007, 10:16

ewent na kosówkę się przerzuci :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 kwietnia 2007, 7:54

MałaBee pisze:Kurde i pomyśleć że byłam 3 dni z Mosornym na Babiej i nie zjarałam ani jednego jałowca!!!
hohoho a u mnie nie ma ani jednego jałowca!!!! Kurde gdzie ja mieszkam!!!! Jeszcze mnie z klubu wywalą :mrgreen: hehehe
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2007, 7:55

neplik sie pilnuj bo jak nie masz 10 ha jałowca toś przepadł :mrgreen:. Wymagajćy jakiś ten klub :P!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2007, 20:41

MałaBee pisze:ewent na kosówkę się przerzuci :D :D :D
kosówka jest jeszcze bardziej chroniona niż jałowce więc stawka rośnie :mrgreen:. Chyba 3 koła za jednego jałowca to i tak cena wygórowana a wy Tu mówicie o 10 ha!!!!!! Cenicie się jak nić :mrgreen:. Umawiamy się tak: jak będzie klubowa watra to Admin kopci i płaci za ewent konfi-konfi :mrgreen:.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 kwietnia 2007, 12:41

comin jestem za :mrgreen:. Jak oni zamierzają na tej swojej Majówce zjarać 10ha jałowców to z Polskich Alp i Kilimandżaro śnieżek szybko zejdzie :P :P. Chłopy dawać gazu i dymu!!!!! :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 09 kwietnia 2007, 18:02

Bedzie dym oj będzie :D :D :D
ODPOWIEDZ