Polskie Alpy, Kilimandżaro i Stonenhenge czyli BPN zimą :D

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2007, 18:11

Sara pisze:hehehe MałaBee.
A właśnie jak tam Wasze oglądanie pełni księżyca :mrgreen:????
Teraz nasz klub jedzie większą grupką. Może im się uda :D w Lipnicy... :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2007, 19:15

Ten wyjazd w Lipnicy zapowiada się naprwdę dobrze :mrgreen:. Już czekam na Wasze relacje!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2007, 20:57

Sylwia pisze:MałaBee jakby się wzięła za zaklinanie pogody a nie za malowanie :P to by co z tego wyszło :D
Teraz nasze chopy w Lipnicy bedą se rzęsy malować :mrgreen: bo szykują im się nieprzespane nocki :P :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 23 marca 2007, 6:18

gefas pisze:Teraz nasze chopy w Lipnicy bedą se rzęsy malować :mrgreen: bo szykują im się nieprzespane nocki :P :P
tylko używajcie tych z AVONU :mrgreen:. DObrze trzyma :P :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2007, 7:54

Sylwia pisze:Teraz nasze chopy w Lipnicy bedą se rzęsy malować :mrgreen: bo szykują im się nieprzespane nocki :P :P
Chopy jak nie umicie pomalować sobie rzęs to sie ściepnijcie na MałąBee :mrgreen: :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 23 marca 2007, 8:38

eeee co to znaczy "ściepnijcie sie"??? :D :D :D bo ja nie w temacie :P
Sylwia

Post autor: Sylwia » 23 marca 2007, 14:39

MałaBee pisze:eeee co to znaczy "ściepnijcie sie"??? :D :D :D bo ja nie w temacie :P
to są Ślązacy MałaBee :mrgreen:. Mają swój niezrozumiały język :P
Sara

Post autor: Sara » 23 marca 2007, 15:20

hehehe ale fajnie brzmi te słówko :P :P.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2007, 18:57

ściepnąć to znaczy zrobić zrzutę na nią :mrgreen: hehehe
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 marca 2007, 12:54

hehe byście się nie wypłacili :P :P :P. Tyle nocek nieprzespanych co sobie planujecie to pół hurtowni kosmetycznej bym musiała wykupić :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2007, 21:56

CO znowu następny wyjazd będzie???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2007, 8:36

Rigideno pisze:CO znowu następny wyjazd będzie???
No jasne i to do serca BPN-u :mrgreen: Tylko se zobacz: http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=236
MałaBee

Post autor: MałaBee » 25 marca 2007, 9:30

Aż im zazdroszczę!!!!!
Minter

Post autor: Minter » 25 marca 2007, 9:41

Mosorczyk pisze:Z tym jałowcem nie dawała mi spokoju. Tak bardzo chciała go zjarać, (przyznam że ja też bo już nie robiłem tego od 2 lat :mrgreen:) że chyba wiedziało kiedy ma zacząć padać i na całe szczęście zasypało wszystkie jałowce w okolicy :P bo bez konfi-konfi by się raczej nie obeszło...
No wiesz co żeby z MałaBee jałowca nie skopcić :mrgreen:. Straciłeś największą atrakcje wieczoru :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 marca 2007, 13:58

comin pisze:No jasne i to do serca BPN-u :mrgreen: Tylko se zobacz: http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=236
Też im zazdroszczę. Może jakiś dymek do nas zaleci :mrgreen:.
ODPOWIEDZ