Polskie Alpy, Kilimandżaro i Stonenhenge czyli BPN zimą :D

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2007, 7:25

Jak będziecie dobrzy to do Gdańska zaleci a wtedy już będę wiedział gdzie Klub GÓRY-SZLAKI się bawi :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2007, 7:38

Tak się bawią, tak się bawią POLSKIE ALPY!!!!! :mrgreen:
Minter

Post autor: Minter » 10 kwietnia 2007, 9:25

MałaBee pisze:Bedzie dym oj będzie :D :D :D
żebym tylko mógł to bym zasilił Wasze szeregi :mrgreen:. Przecież sam Admin nie wyrobi się z jaraniem jałowca :P. Trzeba kogoś do pomocy :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2007, 10:06

a tak se czytam jeszcze raz (chyba z 10ty) Waszą relację i nawinęło mi się jedno pytanie :mrgreen:. Jak byliście na MałejBeebiej :mrgreen: to jak wyście łazoli po tych 2,5metra śniegu przecież powinniście się wkopać tak jak to zrobiła Maja :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 10 kwietnia 2007, 13:52

chodziło się fajnie bo śnieg się nie zapadał. Starsze warstwy śniegu pewnie zamarzły na kość i dlatego się dało po nim chodzić. MOże gdyby nie ten halny to byśmy zostali tam chyba do połnocy.... :D :D :D
Minter

Post autor: Minter » 10 kwietnia 2007, 14:54

MałaBee jakbyście tam zostali jeszcze z godzinę to kto wie czy by Asperów i Brataksów nie trzeba było :mrgreen: hehehe.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 kwietnia 2007, 7:47

MałaBee pisze:chodziło się fajnie bo śnieg się nie zapadał. Starsze warstwy śniegu pewnie zamarzły na kość i dlatego się dało po nim chodzić. MOże gdyby nie ten halny to byśmy zostali tam chyba do połnocy.... :D :D :D
oooo to musiało być tam więcej niż lepiej... :D
Minter

Post autor: Minter » 12 kwietnia 2007, 7:47

MałaBee pisze:chodziło się fajnie bo śnieg się nie zapadał. Starsze warstwy śniegu pewnie zamarzły na kość i dlatego się dało po nim chodzić. MOże gdyby nie ten halny to byśmy zostali tam chyba do połnocy.... :D :D :D
nie za dobrze byś się tam miała :P???? hehehe wszystko co dobre szybko się kończy :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 18:08

ja się wcale nie dziwię Admin :D
Minter

Post autor: Minter » 20 kwietnia 2007, 7:12

Ja się ciągle nie umię napatrzeć na tą fotkę mimo że minęło już prawie 2 miesiące!!!!!!!!!

Obrazek
Dilivio

Post autor: Dilivio » 20 kwietnia 2007, 11:28

to naprawdę wygląda bosko. My tu będziemy zaglądać przez cały rok w tęsknocie za tą zimą :)
Pete

Post autor: Pete » 20 kwietnia 2007, 17:01

A ja wcale za zimą nie tęsknię ;D - chociaż moja najlepsza wycieczka Beskidzka (ta na Romankę i Rysiankę) odbyła się zimą..., ale wtedy było pięknie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2007, 17:13

Bo zima jest piękna. Jak ja patrzę na te fotki Admina to aż mi się chce tam jechać!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 maja 2007, 7:11

Pete pisze:A ja wcale za zimą nie tęsknię ;D - chociaż moja najlepsza wycieczka Beskidzka (ta na Romankę i Rysiankę) odbyła się zimą..., ale wtedy było pięknie
a no widzisz zima nie jest taka zła. Zimą też widiczki potrafią być przecudowne.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 maja 2007, 8:20

Jak tak teraz patrzę na tą zimę z perpspektywy dzisiejszej wiosny w pełni to szczerze mówiąc tęsknię już za taką zimą :)
ODPOWIEDZ