Polskie Alpy, Kilimandżaro i Stonenhenge czyli BPN zimą :D

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2007, 20:45

Belissima pisze:Minter wpadłeś po uszy :P :P
Jeśli wiedziałabym że tyle mnie spotka w ciągu 3 dni to bym się nawet nie zastanawiała i nawet teraz bym się spakowała :D.
Admin i MałaBee nawet byli u mnie w Wisełce i też widzieli nawiewowe kryształki lodu :mrgreen:. W Wiśle jest wszysko :P :P :P.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 18 marca 2007, 9:39

Delux pisze:Admin i MałaBee nawet byli u mnie w Wisełce i też widzieli nawiewowe kryształki lodu :mrgreen:. W Wiśle jest wszysko :P :P :P.
To fakt że były :wink: ale te z Małej Babiej były przepiękne i Wasza Wisła długo się będzie musiałą starać o takie :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2007, 12:07

Najlepiej mi się podoba Wasz wschód słońca. Dziwię się Wam że chciało się wam wstawać o 5 rano (a MałaBee pewnie dużo wcześniej żeby się wymalować :mrgreen: :P) w taki mróz. brrrrrr

Skąd to cykneliście ???
Obrazek
Obrazek

i co to jest to coś białego i co to jest za rzeka ???
Obrazek
Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2007, 12:18

Ja ino wiem że na czwarej focie jest Jezioro Orawskie.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 18 marca 2007, 20:05

Te piersze dwie fotki Mosorny cyknął z podejścia na Małą Babią Górę a na trzecim zdjęciu widać zasypany świerk. A czwarte.... Wy już wiecie :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2007, 21:50

Fajowy ten "zasypany świerk". MałaBee nie jaraliście tam przypadkiem jałowca :mrgreen:???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2007, 7:45

eee na pewno coś poszło z dymem :mrgreen:. hehehe nie wiedziałem że u nas rosną takie świerki :mrgreen: :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 19 marca 2007, 8:00

wszystko było tak zasypane że ani mojej kosówki nie widziałam!!! :mrgreen:. A wy tu mówicie o jałowcach :mrgreen:. Ale z chęcią bym coś puściła z dymkiem :P
Sara

Post autor: Sara » 19 marca 2007, 8:14

hehehe MałaBee.
A właśnie jak tam Wasze oglądanie pełni księżyca :mrgreen:????
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2007, 20:52

Tak jak Zombiego Shrek II :mrgreen: w Suchej B. czyli jak w mordę strzelił :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 marca 2007, 7:49

Sara pisze:hehehe MałaBee.
A właśnie jak tam Wasze oglądanie pełni księżyca :mrgreen:????
Niestety nic z tego nie wyszło bo noce bardzo śnieżne :D ale nawet jakby były bezchmurne chyba bym nie poszła bo nie wiedziałam że tam jest aż 2,5m śniegu!!!. Jeszcze byśmy lawine wywołali i kto by nas szukał :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2007, 11:30

No to jak zaklinacie pogodę :mrgreen:. Słabo się staraliście :mrgreen:
Sylwia

Post autor: Sylwia » 20 marca 2007, 20:19

MałaBee jakby się wzięła za zaklinanie pogody a nie za malowanie :P to by co z tego wyszło :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2007, 7:54

Sylwia pisze:MałaBee jakby się wzięła za zaklinanie pogody a nie za malowanie :P to by co z tego wyszło :D
oj długo Ci to będą pamiętać MałaBee :mrgreen: :mrgreen:. Fajny miałaś pomysł :P :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 21 marca 2007, 8:09

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: w Krakowie już jestem spalona :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ODPOWIEDZ