Polskie Alpy, Kilimandżaro i Stonenhenge czyli BPN zimą :D

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2007, 14:40

:shock: :shock: :shock: o co kaman :?: :?: :?:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2007, 15:17

to jest pewien sposób łażenia w śnieżycach ale nie próbowałem go :P bo do niego potrzeba trochę luda :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2007, 15:44

no to gadaj jak to sie robi!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 15 marca 2007, 18:35

gefas pisze:a co to jest "metoda zegarowa"???? Co to jest jakiś specjalny sposób chodzenia po zagrożonych stokach czy co??
Tak jakby :D. Chodzi o to że na przodzie jest parę osób które idą w półkolu i szukają znaków albo tyczek oznaczających szlak :D a reszta idzie za nimi jak sznur :). Jak byliśmy na Babiej właśnie szłam za Mosornym w takim sznurze przy zerowej widoczności :) i halnym aż nam na policzkach tworzyły się nawiewowe kryształki lodu :wink:.
Dilivio

Post autor: Dilivio » 15 marca 2007, 19:55

ciekawa metoda ino gorzej jak nikt nie znajdzie znaku z tego półkola :mrgreen: to wtedy sie dopiero zrobi ciekawie :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2007, 20:22

dobry sposób na góry :) Przynajmniej nikt się nie straci nawet w najgorszych warunkach :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 16 marca 2007, 7:38

Belissima pisze:dobry sposób na góry :) Przynajmniej nikt się nie straci nawet w najgorszych warunkach :)
Szło nas chyba ze 30 osób :D. Jeden powiedział że idziemy a całe schronisko poszło za nim :D. Fajnie było bo myślałam że tylko my jesteśmy tacy szaleni żeby iść w środku zimy na Babią :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2007, 8:09

jak se pomyśle że było -29 stopni to aż mi sie odechciewa naszej górskiej Baby :mrgreen: :P. Ja moge tylko pooglądać Wasze foty :mrgreen: bo marznąć mi sie nie chce :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2007, 8:26

neplik pisze:jak se pomyśle że było -29 stopni to aż mi sie odechciewa naszej górskiej Baby :mrgreen: :P. Ja moge tylko pooglądać Wasze foty :mrgreen: bo marznąć mi sie nie chce :mrgreen:
neplik ja bym za nic nie wlazł na Baranią w taki mróz. Bym wolał dać 500zł za noc w Gołębiowskim niż marznąć w górach :mrgreen:
Minter

Post autor: Minter » 16 marca 2007, 10:08

Stary jakbyś pojechał z MałąBee to byś nawet nie zauważył że tak piździ :P :P :P
Sara

Post autor: Sara » 16 marca 2007, 10:57

Minter pisze:Stary jakbyś pojechał z MałąBee to byś nawet nie zauważył że tak piździ :P :P :P
Minter no wiesz Ty co :P :P :P. a byłeś z nią :mrgreen: :?: :?:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2007, 17:53

Sara pisze:Minter no wiesz Ty co :P :P :P. a byłeś z nią :mrgreen: :?: :?:
Minter wpadłeś po uszy :P :P
Jeśli wiedziałabym że tyle mnie spotka w ciągu 3 dni to bym się nawet nie zastanawiała i nawet teraz bym się spakowała :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2007, 11:03

Belissima pisze:Jeśli wiedziałabym że tyle mnie spotka w ciągu 3 dni to bym się nawet nie zastanawiała i nawet teraz bym się spakowała :D.

Masz o połowę krócej niż ja do Babiej :P. Ja to musze 3 dni jechać samym pociągiem :(. Chce w góry!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 17 marca 2007, 12:09

Meritimoz pisze:Chce w góry!!!!
Ja też chce!!! Na Małą Babią :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2007, 14:39

Minter pisze:Stary jakbyś pojechał z MałąBee to byś nawet nie zauważył że tak piździ :P :P :P
Minter już przepadłeś :mrgreen:
ODPOWIEDZ