Polskie Alpy, Kilimandżaro i Stonenhenge czyli BPN zimą :D

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Minter

Post autor: Minter » 14 maja 2007, 7:07

Meritimoz pisze:Jak tak teraz patrzę na tą zimę z perpspektywy dzisiejszej wiosny w pełni to szczerze mówiąc tęsknię już za taką zimą :)
Zimę mieli rzeczywiście przepiękną. Obyśmy z nowych już Markowych szczawin mogli wyruszyć w taką zimę na BG.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 15 maja 2007, 7:05

Z miłą chęcią powtórzyłabym ten wyjazd. Było super!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 maja 2007, 7:37

Myślę że z klubem zrobimy powtrókę na zimę z tymi polskimi Alpami i Kilimandżaro.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 maja 2007, 7:08

ginter pisze:Myślę że z klubem zrobimy powtrókę na zimę z tymi polskimi Alpami i Kilimandżaro.
To już nie będzie to samo bo nie ma już naszyk kochanych Markowych Szczawin :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2007, 6:57

ginter pisze:Myślę że z klubem zrobimy powtrókę na zimę z tymi polskimi Alpami i Kilimandżaro.
też jestem za zorganizowaniem zimowego zjazdu na Babią Górę. Po ich wyprawie to muszę być tam koniecznie!!!
Sylwia

Post autor: Sylwia » 28 maja 2007, 7:13

gefas pisze:też jestem za zorganizowaniem zimowego zjazdu na Babią Górę. Po ich wyprawie to muszę być tam koniecznie!!!
Ja bym też z miłą chęcią pobyła na Małej Babiej w takiej zimie... Mieli pięknie!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 29 maja 2007, 7:03

Sylwia pisze:Ja bym też z miłą chęcią pobyła na Małej Babiej w takiej zimie... Mieli pięknie!!!
Pięknie było. A najlepsza była ta zima kiedy to w całej Polsce nie spadł ani jeden płatek śniegu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 maja 2007, 7:01

W zimie to obowiązkowo zrobimy taki wypad bo jest u was na co popatrzeć :)
ODPOWIEDZ