Babia Góra i Mała Babia Góra - marzec 2007

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 marca 2007, 7:47

Po tym wszystkim ja chyba też :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 marca 2007, 13:26

Wiecie co chyba bedziemy musieli założyć nowy temat :mrgreen:: Magia Babiej Góry bo widzę że bywamy na niej częściej niż inni na Giewoncie :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 marca 2007, 17:24

Admin tego trzeciego dnia mogę Wam tylko pozazdrościć :D. Fotki przepiękne i bardzo ostre. Ty używasz jakiegoś dobrego aparatu nie???
Fajne jest to że opisujecie swoje wyprawy w najdrobniejszych szczegółach :P. Bardzo lubię czytać opisy z wycieczek górskich i pooglądać mnóstwo dobrych zdjęć :P. Wasze napewno do nich należą :D. Gratuluję wam tej wyprawy.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 15 marca 2007, 7:35

Ja zawsze muszę napisać więcej bo Admin pomija zawsze te najistotniejsze szczegóły :P :P :P hehehe. Dzięki bardzo. Pochwal się jakąś swoją wyprawką :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2007, 7:56

MałaBee pisze:Ja zawsze muszę napisać więcej bo Admin pomija zawsze te najistotniejsze szczegóły :P :P :P hehehe. Dzięki bardzo. Pochwal się jakąś swoją wyprawką :D.
MałaBee jest jak konfi-konfi :mrgreen:. UWAŻAJ CO PRZY NIEJ MÓWISZ :mrgreen:!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2007, 15:16

MałaBee pisze:Ja zawsze muszę napisać więcej bo Admin pomija zawsze te najistotniejsze szczegóły :P :P :P hehehe. Dzięki bardzo. Pochwal się jakąś swoją wyprawką :D.
Ona zawsze musi coś wygadać :P albo kogoś wkręcić :P. Bella :mrgreen: tam lepiej z nią uważaj :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2007, 17:42

Pedros pisze:Ona zawsze musi coś wygadać :P albo kogoś wkręcić :P. Bella :mrgreen: tam lepiej z nią uważaj :P
a mi się to podoba że MałaBee o wszystkim mówi :D :P bo właśnie pominięte szczegóły przez Admina dodają uroku Waszym wypadom :D. Gratuluję!!! :D
Sylwia

Post autor: Sylwia » 17 marca 2007, 16:04

Belissima pisze:a mi się to podoba że MałaBee o wszystkim mówi :D :P bo właśnie pominięte szczegóły przez Admina dodają uroku Waszym wypadom :D. Gratuluję!!! :D
Admin wpadłeś :P :P :P po uszy :mrgreen:. MałaBee jak będziecie kiedyś w górach to pisz o wszystkim :P. Zastanów się dwa razy czy czegoś nie zapominiałaś :P :P.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2007, 20:43

Belissima pisze:a mi się to podoba że MałaBee o wszystkim mówi :D :P bo właśnie pominięte szczegóły przez Admina dodają uroku Waszym wypadom :D. Gratuluję!!! :D
ile bez niej szczegółów byśmy nie poznali :P hehehe. Fajna wyprawa :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2007, 22:11

Delux pisze:ile bez niej szczegółów byśmy nie poznali :P hehehe. Fajna wyprawa :P
Admin Ty przed MałąBee nic nie ukryjesz :P. Jej relacje są naprawdę dobre :P :P :P
ODPOWIEDZ