Sucha Beskidzka - Zakopane - Kraków

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 kwietnia 2007, 18:07

No to Maja ja Cię przepraszam za to... :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 kwietnia 2007, 16:31

Nie ma sprawy, nic sie nie stało :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 kwietnia 2007, 17:40

No patrzcie jakie te nasze dwie pszczółki są tajemnicze.... :D
Dilivio

Post autor: Dilivio » 26 kwietnia 2007, 7:48

Dobra to już mniejszy szczegół. A jak byliście w tym Zakopcu to orientujecie się może jakie wtedy były ceny jakiś chatek albo noclegów???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 kwietnia 2007, 16:24

Noclegi kosztują tyle samo co w innych miejscach i zaleznie od tego jakich wygód oczekujesz to jest tak w granicach od 25 do 35zl oczywiście standard :) nawet w centrum zdażały się już noclegi za 30zl. a tak poza tym to nocowalismy w suchej ale ceny wiem bo mam zamiar jechac do Zakopanego w lato :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 kwietnia 2007, 17:06

Mosorczyk pisze:To ja Cię zapraszam na TATRY 2007 bo też jedziemy w lato :)
Admin a konkretną datę już ustaliłeś???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 kwietnia 2007, 18:33

Mosorczyk pisze:To ja Cię zapraszam na TATRY 2007 bo też jedziemy w lato :)
tylko z tego co tam widze to ma to być na przełomie lipiec/sierpien a ja mam urlop od poczatku września wiec raczej nic z tego, nie będę mogła skorzystać
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 kwietnia 2007, 18:47

Maja pisze:tylko z tego co tam widze to ma to być na przełomie lipiec/sierpien a ja mam urlop od poczatku września wiec raczej nic z tego, nie będę mogła skorzystać
eeeeee to znówu się nie spotkamy :P :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 kwietnia 2007, 20:52

ale byś ją wystawiła no nie MałaBee tak z jeszcze raz albo dwa... :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2007, 6:59

Pedros pisze:ale byś ją wystawiła no nie MałaBee tak z jeszcze raz albo dwa... :P
ale teraz jej się nie uda bo jedzie z Wami :P :P I jak teraz ma ona wystawiać??? :P No chyba że pójdą do Buczynki :mrgreen: - to jest raczej pewne :D Maja przygotuj się :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 29 maja 2007, 7:06

gefas pisze:ale teraz jej się nie uda bo jedzie z Wami :P :P I jak teraz ma ona wystawiać??? :P No chyba że pójdą do Buczynki :mrgreen: - to jest raczej pewne :D Maja przygotuj się :mrgreen:
Teraz Maja nas wystawiła bo ona nie jedzie... :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 maja 2007, 16:14

No raczej nie dam rade ale jeszcze jest troche czasu więc jeszcze nic na 100% nie jest przesądzone
MałaBee

Post autor: MałaBee » 29 maja 2007, 19:31

Maja pisze:No raczej nie dam rade ale jeszcze jest troche czasu więc jeszcze nic na 100% nie jest przesądzone
no to się postaraj. Bardzo Cię proszę :D. Musimy się kiedyś spotkać. W końcu to dwie Maje będą na jednej górze :D.eeee 3 Maje bo jeszcze ta z Wrocławia :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 maja 2007, 7:00

hehehe 3 Maje. I kto ma lepiej???
ODPOWIEDZ