Ojców

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Minter

Post autor: Minter » 25 lutego 2007, 8:42

Po tej Zawoji szczelissz :D chyba jeszcze dłuższy :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 25 lutego 2007, 9:33

Mam taką nadzieję że będziemy mieli piękną zimę i że przygód będzie nie mniej niż ostatnio :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 lutego 2007, 12:21

Będziesz miała co opisywać jak Was złapią konfi konfi na jaraniu jałowca :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 lutego 2007, 8:04

hehehehe u Zombiego po raz drugi w roli głównej wystąpią baterie :P :P hehehe
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2007, 9:14

Ojców to cudowne miejsce, ma swój klimacik. Staram się choć raz w roku przyjechać na dzień do OPN i jak narazie udaje się to :) Polecam wszystkim gorąco.
Minter

Post autor: Minter » 16 marca 2007, 9:58

Witaj Gozer!!! co cie tak długo nie było??? Musiałeś sobie strzelić długi wyjazd do OPN-u :). Mi też się tam podoba i w tym roku na pewno się zamierzam się tam wybrać :)
Sara

Post autor: Sara » 16 marca 2007, 10:52

gozer pisze:Ojców to cudowne miejsce, ma swój klimacik. Staram się choć raz w roku przyjechać na dzień do OPN i jak narazie udaje się to :) Polecam wszystkim gorąco.
gozer tam jest bardzo pięknie ale OPN ma jedną wadę :D. Jest za mały bo wszystko można zobaczyć w ciągu jednego dnia :) ale za to tym skałom wapiennym nic nie dorówna :D Masz może jakieś fotki z Twojego ostatniego wypadu???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2007, 17:49

gozer pisze:Ojców to cudowne miejsce, ma swój klimacik. Staram się choć raz w roku przyjechać na dzień do OPN i jak narazie udaje się to :) Polecam wszystkim gorąco.
Naprawdę warto tam być :D. Mi najbardziej podoba się piękny dziedziniec przed zameczkiem no i droga do jaskini Łokietka wraz z nią :D Zombie mieliście piękną wycieczkę :D pozwalającą się odchamić od gór :P :P :P. Ładne macie zdjęcia i sytuację z bateriami :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2007, 11:00

uuu mam daleko do OPN-u ale w końcu muszę się zebrać na wyjazd :).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2007, 14:33

Meritimoz pisze:uuu mam daleko do OPN-u ale w końcu muszę się zebrać na wyjazd :).
i o to chodzi Meritimoz czym dalej tym miejsce jest piękniejsze i bardziej się za nim tęskni :D.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 18 marca 2007, 9:28

neplik pisze:i o to chodzi Meritimoz czym dalej tym miejsce jest piękniejsze i bardziej się za nim tęskni :D.
tak jak za Babią Górą :mrgreen:. Do Ojcowa mam w miarę blisko więc postaram się w tym roku zapodać Wam pięknymi fokami :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 marca 2007, 11:57

Zombie chyba sie nie rozwiedliście z powodu tych baterii??? :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2007, 18:53

Ale uczepiliście się tych nieszczęsnych baterii, ja poprostu nie wyobrażam sobie wyjazdu w góry bez aparatu a on miał tylko pamietać o bateriach i o niczym więcej :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2007, 20:15

Namówiliście mnie :) i zamieszcza fotki z IV.2005 robione Olympusem 740.. i też ładne

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MałaBee

Post autor: MałaBee » 19 marca 2007, 20:20

Pięknie gozer pięknie!!! Aż mnie zachęciłeś do wyjazdu do OPNu :D :D :D
ODPOWIEDZ