Kletno - kopalnia uranu 6.06.2021

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Kletno - kopalnia uranu 6.06.2021

Post autor: olo23333 » 10 czerwca 2021, 12:08

Ostatni dzień naszego pobytu... kurde jak ten czas leci, w pracy tak mogłoby być...
Po śniadanku z omletami bez mąki :) pakowanko i drogą którą do teraz przeklinamy jedziemy do Kletna.
Początkowo miała być Niedźwiedzia ale z racji braku biletów zwidzimy kopalnię Uranu.... to był strzał w 10.
Obrazek

Obrazek

Zwiedzanie to 45 minut - mega przewodnicy a cały kompleks na mnie zrobił świetne wrażenie. Byłem w wielu kopalniach jaskinich i sztolniach ale tutaj naprawdę super!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tym akcentem kończymy nasz pobyt na Ziemi Kłodzkiej.
Na koniec jako że niejednokrotnie na forum są pytania o buty i iny sprzęt turysty podzielę się zdaniem o butkach które od tego roku mam i je testuję. Przesiadłem się z wysokich i mega dobrych Zamberlanów na Merell na okres wiosenno letni -Obrazek
I powiem szczerze jestem mega zadowolony - 30 km i stopa ok, fajnie trzymają kostkę, a kamienie w ilości bardzo dużej nie spowodowały nic złego :) Jak ktoś się zastanawia nad lekkimi i wytrzymałymi butkami polecam.

Zdjęcia tutaj - https://photos.app.goo.gl/y6qHjiWqptwCPQos6
Awatar użytkownika
laynn
Turysta
Turysta
Posty: 555
Rejestracja: 07 stycznia 2020, 9:52
Kontakt:

Re: Kletno - kopalnia uranu 6.06.2021

Post autor: laynn » 10 czerwca 2021, 19:06

Te zielone szkła, robią niesamowity efekt.
Mam nadzieję, że nie będziesz zły jak może skopiuje taki wypad za rok? ;)

No i w końcu posłuchałeś i są zdjęcia :D ;)
Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Re: Kletno - kopalnia uranu 6.06.2021

Post autor: olo23333 » 10 czerwca 2021, 19:30

Spokojnie jedzcie. Jest tam co robić. Szkiełka w kopalni mega ale to w ultrafiolecie. Można takie coś znaleźć w niejednym domu :) tak pare zdjątek weszło;)
ODPOWIEDZ