Jesienne Tatry, październik, listopad 2018

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1945
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Jesienne Tatry, październik, listopad 2018

Post autor: zbig9 » 21 listopada 2018, 10:18

Straszną nudą wieje w pracy, ile można jeszcze tej kawy wypić, fejs już przeczytany, to może jeszcze jakąś relację napiszę. Niezbyt może wysiloną, prawie nikt tu nie zagląda, prawie nikt tu nie pisze, ale może jakiś mały ślad życia zostawię, taki jeden wpis na 3 wyjazdy: październik Hruby Wierch, piękne bezchmurne niebo, 1 listopada Kozi Wierch, pochmurnie i wietrznie, 16-18 listopada Murowaniec, świt na Kasprowym, Świnica, bezchmurnie, drugiego dnia w drugą stronę na przełęcz pod Kopą Kondracką - też pięknie, potem z widmem Brockenu.

Wszystko w moich fotorelacjach, link w podpisie. Pooglądać, gdy ktoś chciał, to tylko na dużym ekranie.
instagram: @zbigniewzbig984
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Re: Jesienne Tatry, październik, listopad 2018

Post autor: Barbórka » 21 listopada 2018, 16:03

ja tam zaglądam, bo z fejsa wiem, że jak Zbig jedzie to pogoda jest, towarzystwo znane też jest i zdjęcia też będą:) no ta Świnica i Zachodnie w stronę przełęczy pod Kopą - obłęd! nawet widmo brockenu też się załapało na foty - jaka temperatura o wschodzie była?
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1945
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Re: Jesienne Tatry, październik, listopad 2018

Post autor: zbig9 » 21 listopada 2018, 16:32

Barbórka pisze:
21 listopada 2018, 16:03
ja tam zaglądam, bo z fejsa wiem, że jak Zbig jedzie to pogoda jest, towarzystwo znane też jest i zdjęcia też będą:) no ta Świnica i Zachodnie w stronę przełęczy pod Kopą - obłęd! nawet widmo brockenu też się załapało na foty - jaka temperatura o wschodzie była?
Niska. Dokładnie nie wiem, ale najgorsze było to, że wkrotce zaczęło mocno wiać. Za to w południe spokojnie, ciepło i słonecznie.
instagram: @zbigniewzbig984
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Jesienne Tatry, październik, listopad 2018

Post autor: PiotrekP » 21 listopada 2018, 16:39

Zbyszku siejesz defetyzm, parę osób tu zagląda i czyta.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ