Zima trzyma! Na Rysiance

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wiolcia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 982
Rejestracja: 18 listopada 2011, 18:33

Zima trzyma! Na Rysiance

Post autor: Wiolcia » 12 grudnia 2017, 21:21

Niedzielne wędrowanie po Beskidzie Żywieckim, czyli standardowa pętla z Żabnicy Skałki. Wschodu i zachodu słońca nie było, ale za to jaki środek dnia!

Obrazek

Obrazek

Relacja i zdjęcia: http://www.dwagroszki.pl/p_PL_2017.12.10.htm
"Navigare necesse est, vivere non est necesse"
www.kuzniapodrozy.pl
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2216
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Re: Zima trzyma! Na Rysiance

Post autor: buba » 12 grudnia 2017, 22:48

A jak jest ze skuterami w gorach, tak ze strony prawnej to wolno nimi jezdzic- czy to tak jak z kładami czy motorami, ze nie bardzo?

Zima w gorach ciagnie mnie bardzo mało, ale takim skuterkiem przetrzec jakis szlak to bym sie kiedys przejechala! :P albo zeby mnie ktos na stopa zabral! :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Re: Zima trzyma! Na Rysiance

Post autor: heathcliff » 13 grudnia 2017, 21:42

Heh, a ja chciałem 10.12 wyskoczyć na Romankę ale się mi nie udało. Jak widać na załączonych obrazkach w relacji straciłem ten "środek dnia!". Dla tych śnieżnych, białych chwil zawsze warto.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Wiolcia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 982
Rejestracja: 18 listopada 2011, 18:33

Re: Zima trzyma! Na Rysiance

Post autor: Wiolcia » 16 grudnia 2017, 20:18

buba pisze:
12 grudnia 2017, 22:48
A jak jest ze skuterami w gorach, tak ze strony prawnej to wolno nimi jezdzic- czy to tak jak z kładami czy motorami, ze nie bardzo?

Zima w gorach ciagnie mnie bardzo mało, ale takim skuterkiem przetrzec jakis szlak to bym sie kiedys przejechala! :P albo zeby mnie ktos na stopa zabral! :D
Nie orientuję się, jak to z tymi skuterami jest od strony prawnej. Pierwszy raz na taką skalę widziałam to zjawisko, więc jakoś się wcześniej nie dowiadywałam, co i jak.
Ale polan byś nie rozjeżdżała?
heathcliff pisze:
13 grudnia 2017, 21:42
Heh, a ja chciałem 10.12 wyskoczyć na Romankę ale się mi nie udało. Jak widać na załączonych obrazkach w relacji straciłem ten "środek dnia!". Dla tych śnieżnych, białych chwil zawsze warto.
Rzeczywiście warto było w ten dzień być w górach. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że to początek fajnej zimy dopiero.
"Navigare necesse est, vivere non est necesse"
www.kuzniapodrozy.pl
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2216
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Re: Zima trzyma! Na Rysiance

Post autor: buba » 16 grudnia 2017, 22:02

Wiolcia pisze:
16 grudnia 2017, 20:18
buba pisze:
12 grudnia 2017, 22:48

Ale polan byś nie rozjeżdżała?

A po kiego diabła? Na polanach to lubie jak lezy taki nietkniety stopą snieg! :D
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Monika
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 291
Rejestracja: 18 grudnia 2012, 23:15

Re: Zima trzyma! Na Rysiance

Post autor: Monika » 19 grudnia 2017, 16:34

Wiolu, jak zawsze bajecznie...uchwycone chwile :) Piękny spacer mieliście... :)
"I wciąż w pamięci miej te słowa, gdy tak niemrawo w pejzaż idziesz, że można wszystko zaplanować, ale nie można nic przewidzieć." - K.C.Buszman
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Zima trzyma! Na Rysiance

Post autor: PiotrekP » 20 grudnia 2017, 13:46

Widzę, że ciągnie Was w góry. Podobną trasę kiedyś zrobiliśmy, tylko w odwrotnym kierunki zahaczając o Romankę.
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ