Mała Fatra - Rozsutce 27.052017

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Mała Fatra - Rozsutce 27.052017

Post autor: olo23333 » 09 lipca 2017, 13:27

Kolejny dzień na Małej Fatrze.
Noclegi mamy w terchovej więc wszędzie blisko. Obiekt noclegowy nie jest zły - pokoje od 2 do 4 osobowych każdy z łazienką - duży plus za duży ogród z miejscem na ognisko huśtawkami dla dzieci boiskiem itp. Z tego co pamiętam za noc 15 EUR.
Ale przespać to się można równie dobrze na ławce i nie o to chodzi :) cel dzisiejszego dnia to Rozsutce.
Wyruszamy z Stefanovej :)
Obrazek

Pogoda BAJKA :)

Wejście niebieskim szlakiem przez wodospady drabinki i takie tam - no nie powiem miejscami było ciężko :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Docieramy na pierwszą przełęcz i tutaj robimy dłuższy popas:)

Obrazek

Częśc z naszych wali na Małego (ja sobie darowałem bo kolano troszkę nawalało) i idziemy na Duży :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Piękne wejscie - litr potu wypocony jednak bez tłumów było MEGA - !!! Chłopaki dają radę - dogonili nas z Małego :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z Wielkiego schodzimy na dół - nie powiem miałem w jednym momencie kryzys - ale czasami tak jest jak na odcinku 800 m pokonuje się przewyższenie prawie 500 m :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na przełęczy dugie leniuchowanie. Jest pifko, są nektarynki, prawie przez godzinę leżymy na słoneczku - jest pięknie :)
Obrazek

Pozostało nam tylko zejście do Stefanowej :) Po drodzę spotykam oto takiego osobnika : - śmiejcie się ale pierwszy raz w życiu :)
Obrazek

W Stefanowej krótka przerwa i wracamy do Terchovej - wieczorkiem ognisko i takie tam :)

Foty z tego dnia tutaj -> https://goo.gl/photos/M5png3GsACBQ3xJ27
Awatar użytkownika
WAR
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 366
Rejestracja: 24 marca 2012, 19:35

Re: Mała Fatra - Rozsutce 27.052017

Post autor: WAR » 12 lipca 2017, 10:27

Już od dłuższego czasu interesuje się tymi górami i z każdą relacją mój apetyt rośnie :)
ODPOWIEDZ