30.04 - 02.05. 2016 - Ferratowy przekładaniec

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

30.04 - 02.05. 2016 - Ferratowy przekładaniec

Post autor: viking » 02 maja 2016, 21:45

Kolejny wypad w rejon trzech państw (PL-CZ-N),
tym razem w zespole; rutyniarze (nasi) jak i debiutanci: Alicja, Krzysztof, oraz spoza forum; Betina i Benek.

W wesołych nastrojach ruszyliśmy na "ferratowy podbój", Krzysztof bezpiecznie i szybko dowozi nas do Drezna , gdzie "zonk" otóż ferraty zamknięte (owszem w planie była tylko jedna) , ale niepotrzebna strata czasu , jedziemy dalej

Krótkie omówienie z ekipą zasad, sposobu przepinania się na takich drogach, sprawdzenie zapiętego sprzętu i do góry .

Obita droga jest super, szczególnie dla kogoś kto swoje pierwsze kroki stawia na takich drogach; mnóstwo odcinków (trawersów) gdzie bacznie mogę obserwować poczynania Beti jak i Benka. Wrażenia jak i zadowolone miny "mówią" same za siebie.


Kolejny dzień, kolejne drogi na znanej Pasterskiej skale. Każdy wybiera swoje drogi


Krótko, było miło i ..... tylko szkoda, że tak szybko trzeba było wracać,

:twisted:
Ostatnio zmieniony 19 marca 2017, 20:39 przez viking, łącznie zmieniany 2 razy.
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Post autor: viking » 07 maja 2016, 0:26

Obiecane kilka ujęć z tego wypadu


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
ODPOWIEDZ