Spacerowiczów górki, pagórki i doliny w 2015 roku

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wiolcia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 982
Rejestracja: 18 listopada 2011, 18:33

Re: Spacerowiczów górki, pagórki i doliny w 2015 roku

Post autor: Wiolcia » 17 stycznia 2016, 19:32

Tak wieeeele spacerów, a tak mało ich śladów tu na forum. Wiadomo, że szkoda czasu na życie internetowe, gdy nowy szlak wzywa, ale może kiedyś, gdy czasu więcej będzie, coś wrzucicie?
spacerowicz pisze:Och jak miło było spacerować! Tyle nowych miejsc, kolorów, przestrzeni, zachodów Słońca, ciszy na łąkach! Chociaż czasami klęliśmy cicho wyciskając koszulki, przekłuwając odciski, mieląc kurz w zębach - oj warto było! Rany i ukąszenia os polewaliśmy wódką, wierzyliśmy na "słowo" węgierskim lekarzom i cieszyliśmy się jak dzieci na myśl następnego wycieczkowego dnia.
:ok:

I niech ten rok spacerowo będzie równie udany!
"Navigare necesse est, vivere non est necesse"
www.kuzniapodrozy.pl
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 18 stycznia 2016, 22:19

GosiaB pisze:fajnie by było fotki zobaczyć
włodarz pisze:i będzie git
Jest wystarczająco git ;) A zdjęcia - no cóż powiem jak co roku - malo casu kruca bomba, malo casu...
Królik pisze:ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ, ŁAŁ..
Nie wiedziałem że stać Cię na aż tak niekłamaną wylewność ;)
edward pisze:trochę wam zazdroszczę
:no: Nie ma czego. Korzystamy z każdej chwili co się przytrafi, bo nigdy nie wiadomo kiedy tych chwil zabraknie - buty na nogi i w góry! Daleko nie masz ;)
PiotrekP pisze:oby w roku bieżącym tempa nie zwalniać.
Może być wolniej - byle pięknie.
Grochu pisze:U nich to normalka
Oby jak najdłużej los tak darzył Wszystkim którym bliskie wędrowanie...
Hazmburk pisze:chyba że to kolejny przejaw poczucia humoru - tym razem odnoszącego się już nie do nazwy - którego ja nie zrozumiałem
Właśnie...
Hazmburk pisze:Kolega
Nie mam w pamięci ani jednego wspólnie przebytego metra szlaku - więc daruj Sobie to wirtualne poklepywanie po ramieniu wraz z "zaleceniami".
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2016, 22:30 przez spacerowicz, łącznie zmieniany 1 raz.
"... jak sie czujecie w ogóle...? ... świetnie... w kolorowe światła wszystko jest... ... Balada!..." [John Porter]
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 18 stycznia 2016, 22:22

Wiolcia pisze:I niech ten rok spacerowo będzie równie udany!
Dziękujemy. Dobrze by było kiedyś się spotkać - dajcie znak jak wezwą Was Polskie góry :)
"... jak sie czujecie w ogóle...? ... świetnie... w kolorowe światła wszystko jest... ... Balada!..." [John Porter]
Awatar użytkownika
Wiolcia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 982
Rejestracja: 18 listopada 2011, 18:33

Post autor: Wiolcia » 18 stycznia 2016, 22:31

spacerowicz pisze:
Wiolcia pisze:I niech ten rok spacerowo będzie równie udany!
Dziękujemy. Dobrze by było kiedyś się spotkać - dajcie znak jak wezwą Was Polskie góry :)
Jeszcze trochę będą musiały nas powzywać, ale jak już wezwą na dobre, damy znać!
"Navigare necesse est, vivere non est necesse"
www.kuzniapodrozy.pl
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 19 stycznia 2016, 19:11

Wszystkie znane mi litanie do Waszej startu nie mają! :spoko:

Gratuluję! :brawo:
spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 22 stycznia 2016, 22:05

Dziękujemy Jolu :)
Dżola Ry pisze:Gratuluję!
I my Tobie również - samozaparcia, determinacji i znajdowania dobrych stron w pozornie złych okolicznościach na drodze marzeń. Niech los Ci sprzyja!
"... jak sie czujecie w ogóle...? ... świetnie... w kolorowe światła wszystko jest... ... Balada!..." [John Porter]
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 23 stycznia 2016, 12:02

spacerowicz pisze:cieszyliśmy się jak dzieci na myśl następnego wycieczkowego dnia.
Ulo, Jacku tego uczucia życzę Wam przeżywać jak najczęściej.
spacerowicz pisze:Dziękujemy Wszystkim z którymi mieliśmy sposobność dzielić ścieżki i schronienia w ubiegłym roku.
Nawzajem i do zobaczenia na szlaku :)

Sporo tych dolinek, pagórków i gór, nasuwa mi się tylko jedna myśl: szczęściarze o wspólnej pasji :winko:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
ODPOWIEDZ