2-8 stycznia 2016 r. Zapoznanie z Beskidem Sądeckim

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

spacerowicz
Turysta
Turysta
Posty: 547
Rejestracja: 24 lipca 2010, 21:38
Kontakt:

Post autor: spacerowicz » 18 stycznia 2016, 21:06

Malgo pisze: Piwo po szlaku to dla mnie jak wisienka na torcie
Nie tylko dla Ciebie ;)
Piękna trasa - dużo przestrzeni, widoków, oddechu... Zachęta na powrót w Beskidy.
Malgo pisze:Postanowiliśmy, że nie będziemy już wszystkiego odwracać i wrócimy do domu...
Nie wolno "nie odwracać" - należy wręcz! Szkoda każdej chwili! Poprawcie się następnym razem ;)
"... jak sie czujecie w ogóle...? ... świetnie... w kolorowe światła wszystko jest... ... Balada!..." [John Porter]
Awatar użytkownika
Barbórka
Turysta
Turysta
Posty: 949
Rejestracja: 02 stycznia 2011, 21:12

Post autor: Barbórka » 19 stycznia 2016, 10:03

ale fajnie Małgo, bo takie wędrówki z plecakiem to ja bardzo lubię...a Twoje zdjęcia magiczne, czasem tajemnicze, i ten widok na Tatry - taki mogłabym mieć:)
Awatar użytkownika
dmirstek
Turysta
Turysta
Posty: 43
Rejestracja: 20 grudnia 2014, 21:52

Post autor: dmirstek » 19 stycznia 2016, 20:49

W sumie to uświadomiłem sobie, że nigdy nie udało mi się połączyć w górach siarczystego mrozu i braku śniegu. To musiało być ciekawe doznanie!
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1471
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Post autor: Darek » 19 stycznia 2016, 21:18

Wydawał mi się ten widok taki znajomy ...
Obrazek

Poszperałem i znalazłem :) ... pewnego jesiennego poranka też zachwycałem się tym widokiem. Pamiętasz numer pokoju ? Ja nocowałem w "8" :) .
Załączniki
PA100676.JPG
(36.58 KiB) Pobrany 682 razy
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 21 stycznia 2016, 9:30

spacerowicz pisze:Nie wolno "nie odwracać" - należy wręcz! Szkoda każdej chwili! Poprawcie się następnym razem
Na szczęście już się pogodziłam z tym, że wróciliśmy :D ;) Ale dzień po czułam się jak na kacu moralniaku ;)
Barbórka pisze:ten widok na Tatry - taki mogłabym mieć
Ja też ;) Ale Beskidy też byłyby OK ;)
dmirstek pisze:nigdy nie udało mi się połączyć w górach siarczystego mrozu i braku śniegu
Nie jest to takie złe ;)
Darek pisze:Pamiętasz numer pokoju ? Ja nocowałem w "8"
U nas to chyba była 11, drugi pokój po prawej na 1. piętrze. Widok konkretny, ale na noc zakryliśmy okno kołdrą, tak z niego wiało ;) Śmialiśmy się, że jeśli chatar zrobi obchód wokół schroniska, to zdziwi się czemu z naszego okna jest światło tylko u góry okna ;)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 25 stycznia 2016, 20:38

Piękna wędrówka! Taka właśnie - z dobytkiem na plecach, od schroniska do schroniska, mi się marzy...
Tylko niestety - na tydzień nie mam szans :(
ODPOWIEDZ