33% GS na Orlej Perci

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Re: Orla.

Post autor: viking » 11 stycznia 2016, 20:22

Darek Z pisze:
dla każdego powiadasz... hmmm w Tarach w dwa tygodnie 14 ofiar śmiertelnych... jak widać nie dla każdego a już na pewno nie w każdych warunkach....

Janusz.. zacytuje Twoje słowa .. Na Ferraty zabiorę prawie każdego na Orlą bym się nie odważył niech każdy idzie sam za duża odpowiedzialność:) może nie jest to dosłowny cytat ale oddaje sens tego co kiedyś przy mnie powiedziałeś :)
14 ofiar owszem że ........o 14 za dużo? A znasz, może liczbę utonięć na różnych akwenach wodnych w 2015 r?
Jak ta ogromna liczba ma się do tych 14 śmiertelnych wypadków górskich? jaki to jest promil (akweny też są dla każdego) , jednak nie ma takiej medialnej nagonki na .............turystów górskich? Zgadzasz się :P

Co do moich słów o ferratach to, doskonale i prawidłowo je przytoczyłeś, generalnie oddają one mój stosunek do ferrat (gdzie weźmę każdego) i do "OP"

Dlatego na "OP" nie biorę obcych i znajomych, owszem sam byłem na niej kilka ładnych razy w różnych warunkach :) i nie jedno już na niej widziałem :cry:

Wszystkim , którzy idą na OP (bez względu n a porę roku) życzę jak najlepiej i aby zawsze bezpiecznie z niej wrócili :)

Co do ostatnich wypadków, ciut wiem o szczegółach śmierci Artura (tego na linie) .

Darku, jednocześnie życzę tobie i waszej ekipie abyście szczęsliwie i przede wszystkim bezpiecznie ją ukończyli. ( może już ją ukończyliście, to wielkie gratki).

Darku, najważniejsze abyś (cie) nie "robili" w Tatrach "NIC NA SIŁĘ" , góry będa także jutro, pojutrze, za miesiąc, rok i .............długo jeszcze :P
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Re: Orla.

Post autor: Dziadek;) » 11 stycznia 2016, 20:36

viking pisze:
Darek Z pisze:
dla każdego powiadasz... hmmm w Tarach w dwa tygodnie 14 ofiar śmiertelnych... jak widać nie dla każdego a już na pewno nie w każdych warunkach....

Janusz.. zacytuje Twoje słowa .. Na Ferraty zabiorę prawie każdego na Orlą bym się nie odważył niech każdy idzie sam za duża odpowiedzialność:) może nie jest to dosłowny cytat ale oddaje sens tego co kiedyś przy mnie powiedziałeś :)
14 ofiar owszem że ........o 14 za dużo? A znasz, może liczbę utonięć na różnych akwenach wodnych w 2015 r?
Jak ta ogromna liczba ma się do tych 14 śmiertelnych wypadków górskich? jaki to jest promil (akweny też są dla każdego) , jednak nie ma takiej medialnej nagonki na .............turystów górskich? Zgadzasz się :P

Co do moich słów o ferratach to, doskonale i prawidłowo je przytoczyłeś, generalnie oddają one mój stosunek do ferrat (gdzie weźmę każdego) i do "OP"

Dlatego na "OP" nie biorę obcych i znajomych, owszem sam byłem na niej kilka ładnych razy w różnych warunkach :) i nie jedno już na niej widziałem :cry:

Wszystkim , którzy idą na OP (bez względu n a porę roku) życzę jak najlepiej i aby zawsze bezpiecznie z niej wrócili :)

Co do ostatnich wypadków, ciut wiem o szczegółach śmierci Artura (tego na linie) .

Darku, jednocześnie życzę tobie i waszej ekipie abyście szczęsliwie i przede wszystkim bezpiecznie ją ukończyli. ( może już ją ukończyliście, to wielkie gratki).

Darku, najważniejsze abyś (cie) nie "robili" w Tatrach "NIC NA SIŁĘ" , góry będa także jutro, pojutrze, za miesiąc, rok i .............długo jeszcze :P
:pojedynek: :stop: :cisza: :D
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
viking
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 592
Rejestracja: 26 grudnia 2009, 15:22

Re: Orla.

Post autor: viking » 11 stycznia 2016, 21:06

Darek Z pisze: :pojedynek: :stop: :cisza: :D
nie kumam, ale :piwo: , chyba zakończy nasz dialog :twisted:
Mam wrodzoną dociekliwość do wiedzy której nie posiadam - więc zadaję pytania ?
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Re: Orla.

Post autor: Dziadek;) » 11 stycznia 2016, 21:35

viking pisze:
Darek Z pisze: :pojedynek: :stop: :cisza: :D
nie kumam, ale :piwo: , chyba zakończy nasz dialog :twisted:

:piwo: :D
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 16 stycznia 2016, 18:38

Gratuluję Darek, Orla Perć zimą to nie lada gratka :) Ja póki co, nawet ze swoim małym plecaczkiem, nie wybiorę się tam nawet latem ;) chociaż kuszą mnie Granaty, ale raczej w pojedynczych zestawieniach.
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 17 stycznia 2016, 20:02

Malgo pisze:Gratuluję Darek, Orla Perć zimą to nie lada gratka :) Ja póki co, nawet ze swoim małym plecaczkiem, nie wybiorę się tam nawet latem ;) chociaż kuszą mnie Granaty, ale raczej w pojedynczych zestawieniach.
Służę swoim towarzystwem :)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
ODPOWIEDZ