Uwaga na Ludowy Zakatek!!!!!!

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Uwaga na Ludowy Zakatek!!!!!!

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 19:31

Witam Wszystkich!! :-) Chce podzielic sie i Wszystkich przestrzec przed noclegiem w Soblówce - tzw Ludowy Zakatek.....Jedno zdjecie w internecie z daleka ,nic a nic nie przedstawia prawdziwej sytuacji...Nie bede juz w tym momencie opowiadal o smrodzie tam panujacym, o wszechobecnych muchach,nie wietrzonych pokojach i poscieli.....to szczegoly...Bardziej przestrzegam przed gospodarzami...Pani ze swym synem od samego poczatku robila problemy o WSZYSTKO!! Bylem tam z grupa Przyjaciól na dwa dni sylwestrowe. O godz 21 zostalismy zaatakowani o sluchanie muzyki(z magnetofonu naszego malego wiec nie glosno:) ) , zastraszani "milicja " , sadem , za to ze wogole jestesmy!!!!!! Pani powiedziala ze nam doplaci zebysmy sie wynosili!!!! Wrocilismy stamtad bardzo zniesmaczeni i wszyscy z przeziebieniem bo panowalo tam takie zimno!! w lazience strach bylo sie muc bo para z ust leciala....a w pokojach niewiele lepiej... byl tylko grzejnik olejowy iiiPani liczyla na biezaco kilowaty i kazala nam doplacac za zuzyty prad!!! skandal na calej linii :evil:
Chodze sporo po gorach i korzystam czesto z gosp agroturystycznych.Do tej pory wszedzie bylo milo i zyczliwie!!
To co sie dzieje z owym Zakatku wola o pomste do nieba!! Koledzy i Kolezanki wystrzegajcie sie tego miejsca jesli kochacie spokoj,zyczliwe przyjecie i choc troszke ludzkich warunkow!!
Pozdrawiam!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 22:27

nikogo to nie rusza :kukacz: ?
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 06 stycznia 2010, 22:30

Ja już napisałem co o tym myślę w innym temacie, bo wrzuciłeś to wcześniej do innego tematu. Karygodne i trzeba unikać takich miejsc.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 22:33

Tak wiem,dzieki za poparcie :) zrobilem nowy temat bo tak trzeba :D a wyobraz sobie ze ona teraz do nas wydzwania zeby jej za prad doplacic bo za duzo zuzylismy itp :hura:
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 06 stycznia 2010, 22:44

Ja bym tą kobietę po prostu olał brzydko mówiąc i więcej tam nie jeździł i tyle. Nic innego zrobić nie możesz.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 07 stycznia 2010, 9:23

turysta1111 fajnie ze piszesz o tym, bede wiedzial od ktorego miejsca mam odwracac oczy, dzieki za info
a tu bardzo rozsadna porada naszego klubowicza
McGregor pisze:
turysta1111 pisze:I jeszcze jedno! Pani neka nas teraz telefonami o pieniadze dodatkowe!! za Prad z grzejnika i dodatkowe 50 zl za pokoj w ktorym sama na samym poczatku kazala zrobic sobie pokoj bagazowy :zly: to normalne?????
Po pierwsze powiedz pani że zadzwonisz do sanepidu, następnie powiadomisz rzecznika praw konsumenckich oraz urząd skarbowy bo jestem ciekaw czy odprowadziła od was podatek za usługi związane z noclegiem. Myślę że pani sie wtedy odechce dalszego dzwonienia...ja z mojej strony powiadomił bym z pewnością sanepid i urząd skarbowy :8)
pozdrawiam
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lutego 2010, 23:40

aż się wierzyć nie chce czytając takie recenzje - są jednak ludzie i parapety... wiem coś o tym, bo sama wynajmowałam pokoje w kilku miejscach (niestety nie w górach więc nie będę off top-owała) współczuję i życzę już tylko samych fajnych gospodarzy ;)
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 11 lutego 2010, 20:14

No to nieźle.
To jest kwatera prywatna ???
To jest nie do po myślenia! Przyznam się, że do najgrzeczniejszych klientów pewno nie należałem, ale właściciel, kwatery,w której , w tym roku byliśmy, nawet nie sugerował, że coś mu się nie podoba.
Może chcieli zwolnić te pokoje dla kogoś (np dla znajomych / rodziny) i nie bardzo wiedzieli co z tym fantem zrobić?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 lutego 2010, 13:57

herbatka widzisz tak to jest :(oby wiecej ludzi takich jak Ty :brawo:
Master No tak jest to kwatera prywatna...a teraz kobieta wysyla list ze do nas przyjezdza , poniewaz sprzedala smieci po nas :shock: i nie wystarczy jej za nie na prad ktory zuzylismy :shock: i straszy ze nas znajdzie...i jak tu zyc.... :| ????
Master
Turysta
Turysta
Posty: 407
Rejestracja: 29 września 2008, 15:23

Post autor: Master » 17 lutego 2010, 15:05

turysta1111 Ja bym ta kretynkę wyśmiał. A jak bardzo chce :
Sanepid i urząd skarbowy zawiadomić zawsze można.
Jak dla to jest nie do pomyślenia.
Alf

Post autor: Alf » 17 lutego 2010, 15:14

Czy to ten piękny zakątek ?
Załączniki
tn_595.jpg
(43.44 KiB) Pobrany 648 razy
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 lutego 2010, 16:17

Tak ten...czyz nie wyglada jak miejsce z bajki :lol: ?? a po szczegoly niech kazdy sam sie wybierze......... :zoboc:
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 20 lutego 2010, 14:34

turysta1111 pisze:a teraz kobieta wysyla list ze do nas przyjezdza , poniewaz sprzedala smieci po nas :shock: i nie wystarczy jej za nie na prad ktory zuzylismy
niech przyjedzie - dostanie po buzi to drugi raz tego nie zrobi (a tak poważnie to bardzo wątpie, żeby przyjechała)

turysta1111 pisze:i straszy ze nas znajdzie...
to już powoli zaczyna podchodzić pod groźby karalne. A zawiadomie US to jest bardzo dobry pomysł - oczywiście należy też panią poinformować, że to się właśnie zrobi :D
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lutego 2010, 21:13

wiesz co, po takim czasie telefony i tym bardziej listy...zadarliście z psychopatką...

BTW. jak to sprzedała po Was śmieci?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lutego 2010, 16:58

No kazala zostawic w workach na smieci ...Heh no i ponoc sprzedala :D ciekawe czy segregowala.... :shock:
ODPOWIEDZ