Gdzie złożyć skargę?

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 stycznia 2010, 16:47

Ardaryk pisze:Matys co do Twoich wczesniejszych komentarzy, to radze dokladnie przeczytac wypowiedzi... Nie zostalismy wpuszczeni, niczego z "hotelu" nie jedlismy i nie pilismy. Posilek i napoje mielismy swoje, konsumowalismy je na sniegu przed hotelem a z podlogi GOPRowki nas wyrzucono. A gwarancje (wiem Pudelek, ze slowne to zadne ale faksem niestety nie mogl ich potwierdzic:) ) noclegu mial dzierzawca gleboko gdzies...
No to jeśli tak, to sprawa jest jasna - ślij pismo, może ktoś ukróci w końcu hulaj-dusze pana najemcy. Oby.
Moja wypowiedź traktujmy zatem jako moją ogólną opinię na temat wbijania się do schronisk w nocy, nie tyczącą się waszego przypadku - faktycznie przeleciałem wątek pobieżnie, nie czytałem wszystkiego. Myślałem, że konsumowaliście w środku, a niezadowolenie wynika z braku zgody na nocleg. Jeśli było inaczej - sorry ! :)
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3056
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 05 stycznia 2010, 17:00

Ardaryk pisze:ie wiem, czy sa jakies urzedowe terminy rozpatrywania skarg i odpowiedzi
ja czekałem kilka tygodni i już zdążyłem o tym zapomnieć, a tu taka niespodzianka
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 stycznia 2010, 17:05

Matys pisze:może ktoś ukróci w końcu hulaj-dusze pana najemcy.
Myślę że nie,brak kultury oraz łamanie regulaminu przez tego pana jest znane od dawna.I co????No właśnie i..............nic!!!
Ostatnio zmieniony 08 lipca 2010, 9:27 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3056
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 05 stycznia 2010, 17:13

wszystko zależy od schroniska - w jednych dzierżawców wyd...o, bo zamiast na kasę stawiali na turystów i klimat (jak niegdyś na Wierchomli), w innych są kolesie. Zgadnijmy do której grupy należy dzierżawca na Markowych?

(no chyba że w ramach równowagi skarg piszą o nim do PTTK listy pochwalne wycieczki szkolne, kolonie i wczasowicze i dlatego wychodzi na zero)
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 stycznia 2010, 17:16

mirkow pisze:Wydaje mi się że dzierżawcy schronisk oraz tzw."działacze" z PTTK to jedna wielka sitwa w której ręka rękę myje
Uważajmy z takim czymś. Bez dowodów, bez wyroku tylko na PW. Bo góra PTTK może wziąć to za bardzo do siebie i ścigać cywilnie. Znam przypadek procesu wytoczonemu członkowi PTTK przez przewodniczącą sądu koleżeńskiego. Tamten zarzucał pani przewodniczącej, że załatwiła w ZG robotę swojej synowej, a ta chwaliła się tym na naszej klasie. Gość dodał 2+2 i sprawa się ciągnie w nieskończoność.
Nie wiadomo kto ogląda to forum, więc pilnujmy się.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 05 stycznia 2010, 21:08

:P
Ostatnio zmieniony 06 stycznia 2010, 9:06 przez heathcliff, łącznie zmieniany 1 raz.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 stycznia 2010, 21:55

heathcliff pisze:do tego jeszcze sa powtorki cytatu ktory urodzil Ci sie w glowie
Sorki. Cytat jest z Mastera. Dałem automatyczne cytowanie. Przecież nie wpisywałem ręcznie. Tak wyskoczyło i nie sprawdziłem. Przepraszam. To jego wypowiedź powinna być cytowana. Zaraz to zmienię
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 stycznia 2010, 22:55

Ej dajcie na luz bo się zaraz pozabijacie.
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 06 stycznia 2010, 9:11

pozostal jeszcze jeden bledny cytat przez kolege Matys ;)
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 14:24

Witam Wszystkich!! :-) Chce podzielic sie i Wszystkich przestrzec przed noclegiem w Soblówce - tzw Ludowy Zakatek.....Jedno zdjecie w internecie z daleka ,nic a nic nie przedstawia prawdziwej sytuacji...Nie bede juz w tym momencie opowiadal o smrodzie tam panujacym, o wszechobecnych muchach,nie wietrzonych pokojach i poscieli.....to szczegoly...Bardziej przestrzegam przed gospodarzami...Pani ze swym synem od samego poczatku robila problemy o WSZYSTKO!! Bylem tam z grupa Przyjaciól na dwa dni sylwestrowe. O godz 21 zostalismy zaatakowani o sluchanie muzyki(z magnetofonu naszego malego wiec nie glosno:) ) , zastraszani "milicja " , sadem , za to ze wogole jestesmy!!!!!! Pani powiedziala ze nam doplaci zebysmy sie wynosili!!!! Wrocilismy stamtad bardzo zniesmaczeni i wszyscy z przeziebieniem bo panowalo tam takie zimno!! w lazience strach bylo sie muc bo para z ust leciala....a w pokojach niewiele lepiej... byl tylko grzejnik olejowy iiiPani liczyla na biezaco kilowaty i kazala nam doplacac za zuzyty prad!!! skandal na calej linii :evil:
Chodze sporo po gorach i korzystam czesto z gosp agroturystycznych.Do tej pory wszedzie bylo milo i zyczliwie!!
To co sie dzieje z owym Zakatku wola o pomste do nieba!! Koledzy i Kolezanki wystrzegajcie sie tego miejsca jesli kochacie spokoj,zyczliwe przyjecie i choc troszke ludzkich warunkow!!
Pozdrawiam!!
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 06 stycznia 2010, 14:32

turysta1111 pisze:milicja
A myślałem, że te czasy już minęły :lol:

A tak serio to piszmy o takich miejscach, co by w jakieś "bagno" nie wdepnąć przez przypadek.
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 06 stycznia 2010, 15:01

Może założyc jakąś zakładkę z "czarną listą" ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 06 stycznia 2010, 15:13

W sumie można by zrobić coś takiego, miejsca których się wystrzegać :oki:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 15:18

Dokladnie Koledzy ! naprawde mozna sie tak PRZEJECHAC ze sie to w glowie nie miesci :cry: i jeszcze byc zwyzywanym itp itd...nie dziwilbym sie gdyby jakie bydlo bylo robione ale normalne kulturalne towarzystwo sie spotkalo :zly: a tu takie akcje :cry: Trzeba strasznie uwazac :kukacz:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 16:20

I jeszcze jedno! Pani neka nas teraz telefonami o pieniadze dodatkowe!! za Prad z grzejnika i dodatkowe 50 zl za pokoj w ktorym sama na samym poczatku kazala zrobic sobie pokoj bagazowy :zly: to normalne?????
ODPOWIEDZ