Schronisko na Maciejowej ma nowego gospodarza

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Schronisko na Maciejowej ma nowego gospodarza

Post autor: Grzegorz » 11 listopada 2008, 17:56

zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 listopada 2008, 18:10

Spałam tydzień temu na Maciejowej. Rozmawiałam z mamą nowego gospodarza, przemiłą Panią Marią. Borykają się na razie z podstawowymi sprawami dotyczącymi jako takiego funkcjonowania, drewno na opał, kanalizacja, usuwanie usterek, wymiana uszkodzonych klamek, wyłączników, przewodów itp.a tu na bieżąco trzeba obsługiwać turystów, dbać o zaopatrzenie i jakie takie warunki do ich przyjęcia.

W planie adaptacja obok schroniska budynku gospodarczego na pomieszczenia sypialne, ale wszystko zależy od kosztów i zysku, bo bez względu na to czy są turyści, czy nie trzeba płacić co miesiąc czynsz PTTK. Pani Maria sama piecze szarlotki i drożdżówki- są pyszne, polecam.

Jedynie co mnie trochę zraziło to niezbyt czyste sanitaria, w pokoju kurz, ale mam nadzieję, że to się zmieni, gospodarze chyba na razie nikogo nie zatrudniają i tłumaczę to brakiem czasu. Bo zauważyłam, że w kuchni z panią Marią była żona albo siostra gospodarza, no i sam gospodarz.
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 24 listopada 2008, 23:37

marynia pisze:W planie adaptacja obok schroniska budynku gospodarczego na pomieszczenia sypialne,
raczej bym się skupił na poprawie tego co jest (choćby sanitariaty), a nie adaptacji budynku gospodarczego, bo ta bacówka to raczej rzadko miała full obłożenie. no chyba, że teraz przechodzi na ilość...
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 stycznia 2010, 19:38

Miejmy nadzieje ze nie przejdzie na ilosc :) bylem niedawno i bylo bardzo milo i fajnie:) piekne widoki z Maciejowej :) szczegolnie zachod slonca :8) ma nadzieje ze pojda we wlasciwym kierunku :)
ODPOWIEDZ