Dom Turystyczno-Rekolekcyjny "Hrobacza Łąka" i Chatka pod Potrójną

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Dom Turystyczno-Rekolekcyjny "Hrobacza Łąka" i Cha

Post autor: robson » 11 lipca 2014, 8:40

Drodzy forumowicze, w niedalekiej przyszłości planuje zanocować w obu tych miejscach Beskidu Małego. Prośba z mojej strony, nie mogę znaleźć numeru kontaktowego do Domu Turystyczno- Rekolekcyjnego i Chatki pod Potrójną ,może znacie aktualne namiary telefoniczne do obu tych miejsc? Nie wiem jaki panuje ruch turystyczny w tych górach. Więc wole sobie zarezerwować miejsce telefonicznie , czy nie warto rezerwować? Gospodarze obu tych miejsc nie będą robić problemu z noclegiem kiedy nawet wszystkie miejsca noclegowe będą zajęte ? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź i wskazówkę.
Mirek

Post autor: Mirek » 11 lipca 2014, 9:06

Jeżeli chodzi o schronisko na Hrobaczej Łące to znalazłem nr, telefonu.Tylko nie wiem czy aktualny bo faktycznie nie znalazłem danych tele-kontaktowych, spróbuj pod ten' 48 505 148 794.

Kontakt Chatka pod Potrójną.

Gospodarze chatki, Mariusz : potrojna@pi.pl | kom. : 505 456 141 (mile widziane smsy).
Administrator, Janusz : jpodczasz@potrojna.com.pl, | kom. : 602 433 412.
Facebook : http://www.facebook.com/Chatka.pod.Potrojna.

Nigdy tam nie nocowałem, ale wiem ze słyszenia że nie robią problemów z glebą.Gdyby tamte numery telefonu nie były prawidłowe to spróbuj pod 48 501 694158
robson
Turysta
Turysta
Posty: 795
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 23:07

Post autor: robson » 13 sierpnia 2014, 13:23

mirek pisze: 505 456 141
mirek pisze: 48 505 148 794
mirek dzięki za cynk, numery aktualne :spoko:
Mirek

Post autor: Mirek » 13 sierpnia 2014, 13:48

ja też dziękuję,zaraz zakonotuję sobie. :hura:
Awatar użytkownika
Darek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1470
Rejestracja: 28 października 2011, 20:47

Re: Dom Turystyczno-Rekolekcyjny "Hrobacza Łąka" i Chatka pod Potrójną

Post autor: Darek » 07 stycznia 2017, 21:06

Co do Hrobaczej Łąki, to taka informacja ... smutna :(
http://bielskobiala.naszemiasto.pl/arty ... id,tm.html
Włóczęga: człowiek, który nazywałby się turystą, gdyby miał pieniądze.
(J. Tuwim)
ODPOWIEDZ