Z dzieckiem w nosidle w Karkonosze

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 stycznia 2013, 12:23

A mogę zabrać jabłuszko, czy uważasz, że się nie sprawdzi? Szczególnie bym chciał zjechać z bajtlem po tym wodospadzie, o którym piszesz. Myślisz, że bajtel sie nie zesra ze strachu? Czy to bezpieczne? Czy jednak lepiej sanki zabrać?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 stycznia 2013, 12:24

sokół pisze:sanki
Ciągnięte przez renifera.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 18 stycznia 2013, 13:03

PensjonatRenifer pisze:Zimą trzeba bardzo uważać
Oj trzeba, trzeba. Szczególnie na mróz, bo może zmrozić :kukacz:
Awatar użytkownika
Zdziczały
Turysta
Turysta
Posty: 96
Rejestracja: 12 października 2012, 20:56
Kontakt:

Post autor: Zdziczały » 18 stycznia 2013, 20:52

No, ale ja się "machnąłem" nie dla reklamy :lol:
Awatar użytkownika
Zrzęda
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1391
Rejestracja: 04 maja 2009, 19:27

Post autor: Zrzęda » 19 stycznia 2013, 17:15

nosferatu pisze:Z tego co pamiętam to w Karpaczu był wyciąg krzesełkowy. Czy to bezpieczne dla 1,5 rocznego dziecka ?
Krzesełkowy jest i na Kopę i na Szrenicę. O bezpieczeństwo dziecka to już raczej musisz zadbać sam.
"Boję się świata bez wartości, bez wrażliwości, bez myślenia. Świata, w którym wszystko jest możliwe. Ponieważ wówczas najbardziej możliwe jest zło..."
(R. Kapuściński)
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1417
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 19 stycznia 2013, 23:58

Zrzęda pisze:nosferatu powiedział/-a:
Z tego co pamiętam to w Karpaczu był wyciąg krzesełkowy. Czy to bezpieczne dla 1,5 rocznego dziecka ?

Krzesełkowy jest i na Kopę i na Szrenicę. O bezpieczeństwo dziecka to już raczej musisz zadbać sam.
Kiedy mój Młody był jeszcze bardzo , mnóstwo :) młody , jechałem z nim i jednym i drugim wyciągiem. Żona na jednym krzesełku z plecakiem , a ja na drugim z dzieckiem na kolanach. Nie było żadnych problemów . Trzeba było tylko uważać przy zeskoku z krzesełka. Trzymać mocno za szmaty żeby się nie wyślizgnął...
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
ODPOWIEDZ