Kalkulator szlaków

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 09 czerwca 2011, 15:24

PiotrekP pisze:Janeczku podasz mi trasy jakie przeszedłeś, a wyliczę Ci km i przewyższenia :) .
Dzięki Piotrze. Na pewno skorzystam z Twojej pomocy w takiej formie jaką mi oferujesz :jupi:

Do Twoich wyliczanek to i Adamek nie śmie wnosić zastrzeżeń :twisted: bo jak podpadnie to mu dasz szlaban na Sudety :P
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 09 czerwca 2011, 16:54

tatromaniak13 pisze:Do Twoich wyliczanek to i Adamek nie śmie wnosić zastrzeżeń
zastanowię się :P
PiotrekP pisze:a wyliczę Ci km i przewyższenia
ale dla Janka to trzeba zastosować współczynnik, :twisted: myślę że 0,7 będzie właściwy - tylko cicho sza żeby się nie dowiedział :twisted:

za szybko by mnie DOGONIŁ :lol:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 09 czerwca 2011, 19:00

adamek i tak jesteś dobry, jak dla Janka to przyjmę przelicznik 0,5 :D .
To ile przeszedłeś w tym roku?
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 09 czerwca 2011, 19:43

to tylko zabawa, choć fajnie jest wieczorem po wyprawie (jak ma się jeszcze siłę :) ) wpisać do wykazu następną udaną wycieczkę i cieszyć się że dziś przeszło się tyle kilometrów i dało radę wspiąć się te kilkaset metrów
PiotrekP pisze:To ile przeszedłeś w tym roku
przekroczyłem pół tysiąca, choć Janek ma (podobno :P haha) setkę więcej
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 09 czerwca 2011, 20:53

PiotrekP pisze:To ile przeszedłeś w tym roku
przekroczyłem pół tysiąca, choć Janek ma (podobno :P haha) setkę więcej
Zgadza się mam ich trochę więcej w nogach od stycznia, ale Adaś wszystko jeszcze przed Tobą bo do końca roku daleko :jupi:
Oby nas Iwona nie pogodziła, bo też zaczęła rejestrować tegoroczny przebieg.

Poza tym jej dojdzie trochę zjazdów ze stoków :P
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 09 czerwca 2011, 20:55

tatromaniak13 pisze:Poza tym jej dojdzie trochę zjazdów ze stoków
zjazdy powinny liczyć się za 10x
hoho to za Ornak nieźle by zaliczyła :P
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Elizz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 19 lipca 2009, 13:49

Post autor: Elizz » 09 czerwca 2011, 21:00

chłopaki, Wy znowu.... :krec:
Iwon

Post autor: Iwon » 09 czerwca 2011, 22:15

tatromaniak13 pisze:Oby nas Iwona nie pogodziła, bo też zaczęła rejestrować tegoroczny przebieg.
A i owszem , bo może jeśli nawet nie uda mi się utrzeć Wam nosa , to nie będę zbyt daleko w tyle od Was Panowie , nie mówiąc o wielu naszych klubowiczach , którzy nie "bawiąc' się w przepychanki :zoboc: przemierzają niezliczone kilometry na górskich szlakach :brawo:
adamek pisze:hoho to za Ornak nieźle by zaliczyła :P
Z tego zdarzenia to należy się cieszyć , że nie musieliście do mnie ściągać śmigła :P
Z powodu obitych ( pękniętych ) żeber byłam wyłączona przez dwa tygodnie z łazikowania , może jakiś bonus dla mnie w związku z tym ? :roll:
Drżyjcie Panowie , biorę się do podliczania :lol: :lol: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lutego 2012, 17:54

Wrzuciłem to do wątku mapy, ale chyba tutaj bardziej się nadaje

http://www.java.bogusz.eu/build/Szlaki.html

Trochę Karkonoszy.
ODPOWIEDZ