CHatka na Śnieżniku

Tu możesz porozmawiać o szlakach, zapytać o ich stan oraz wszelkie trudności. Podyskutujesz o turystyce i wszystkich innych sprawach dotyczących Sudetów czy parków narodowych i krajobrazowych położonych na terenie tych gór. Podyskutujesz m.in. na temat Karkonoszy, Gór Sowich czy też historii związanej z Sudetami oraz przygotujesz się na bezpieczny wyjazd w góry.

Moderatorzy: PiotrekP, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2011, 15:57

ecowarrior pisze:Ta chatka z Bialskich, nie wiem czy dobrze kojarzę, znajdowała się chyba w okolicy Puszczy Śnieżnej Białki, niedaleko obecnej wiaty z stryszkiem.
Niema tego na mapie przynajmniej z 2007r obok rezerwatu Nowa Morawa jest tam też mały staw którego też niema na mapie
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 22 stycznia 2011, 18:51

ecowarrior pisze:Ta chatka z Bialskich, nie wiem czy dobrze kojarzę, znajdowała się chyba w okolicy Puszczy Śnieżnej Białki, niedaleko obecnej wiaty z stryszkiem.
dokładnie Eco , w tzw "worku bielickim "
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 stycznia 2011, 19:50

Nie oto miejsce mi chodziło....a mianowicie idąc z przejścia granicznego Nowa Morawa ulicą w kierunku Bolesławowa skręcamy w drogę prowadzącą do rezerwatu Nowa Morawa. Mijamy tablice informacyjnym o tym rezerwacie i idziemy w lewo po około 500m docieramy do małego stawu przy którym znajdowała się chatka.
ODPOWIEDZ