Chudy Wawrzyniec

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Mroczny

Chudy Wawrzyniec

Post autor: Mroczny » 07 czerwca 2012, 10:46

Chudy Wawrzyniec

Terenowy biegu ultra na dystansie 80 km i 50 km po szlakach polsko-słowackiego pogranicza w Beskidzie Żywieckim.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Opis
Górski bieg ultra po wyznaczonej trasie, na dystansie 80 i 50 km. Startujemy w Rajczy, biegniemy w kierunku Zwardonia, do granicy i czerwonym szlakiem do Wielkiej Rycerzowej. Pod Bacówką na Rycerzonej trasy rozchodzą się - 50 km prowadzi przez Muńcuł do Ujsół, 80 km niebieskim szlakiem granicznym do Przełęczy Glinka i dalej do Trzech Kopców i przez Halę Lipowską i Zapolankę w kierunku Ujsół. Impreza odbędzie się 11 sierpnia w terminie Wawrzyńcowych Hud.
Informacje ogólne
11 sierpnia startujemy w Rajczy i biegniemy do Ujsół - naokoło, przez góry, po granicy ze Słowacją z widokiem na Tatry i Małą Fatrę

Strona zawodów ruszy już wkrótce. Na razie pojawiające się o biegu informacje można śledzić na Facebooku www.facebook.com/ChudyWawrzyniec.
Odpowiedz