Akademicka Perć

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 kwietnia 2008, 20:36

Gruby bodajże od 30 maja... Jednak też nie jestem pewien.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 kwietnia 2008, 14:17

Dzięki! Bo weekend majowy się zbliża, to 1 dzień na Babią można by przeznaczyć :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 maja 2008, 12:24

fam pisze: pisało ze od 1 maja, ale BPN zamknął go do odwołania
Żartujesz?? A ja się szykuję, żeby się tam pojawić, i co? :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 19:44

fam pisze:mozna sie wkurzyc szykując się na wejscie i jadąc ponad sto km w jedną strone a tu dupa, poza tym zero informacji na stronie BPN :(
Dokładnie... Jeszcze ten brak informacji na stronie! Hańba!

Tra się Kornelii pożalić ;)
THERMAN

Post autor: THERMAN » 13 maja 2008, 12:47

Witam Chciałem zpytać o taką sprawę. Mam zamiar wejść na Babią Górę 22 maja Percią . Ale piszą Goprowcy że jest zamknięta, nie wie ktoś czy jest szansa na otwarie jej w w/w terminie ? Za odpowiedź z góry dziękuję Therman
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 maja 2008, 18:10

Hmmm, jak się przeszedłem szlakiem pod początek Akademickiej Perci na naszym zjeździe babiogórskim, to na tabliczce było napisane, że jest zamknięta od pierwszego listopada do trzydziestego kwietnia. I mogę to udowodnić, bo mam zdjęcia :D :D :D .
Ale podane tutaj ( http://www.bgpn.pl/bgpn.php?m=kompt_details&id=134 ) informacje mówią co innego; szlak zamknięty do odwołania.
THERMAN

Post autor: THERMAN » 13 maja 2008, 19:47

dzięki za info i nr telefonu. Therman
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 maja 2008, 22:55

Mosorczyk pisze:zawsze możesz zapytać o to GOPR-owców na Markowych Szczawinach dzwoniąc pod numer 33 985.
Michał z takimi sprawami lepiej dzwonić pod numer 033/877-51-05 , bo podany przez Ciebie to numer alarmowy GOPR więc nie ma sensu ich niepokoić :) Poza tym trochę się złoszczą gdy ktoś dzwoni na ten numer w innej sprawie niż alarm. I się im, szczerze powiedziawszy, nie dziwie.
tom

Post autor: tom » 15 maja 2008, 19:05

THERMAN pisze:Witam Chciałem zpytać o taką sprawę. Mam zamiar wejść na Babią Górę 22 maja Percią . Ale piszą Goprowcy że jest zamknięta, nie wie ktoś czy jest szansa na otwarie jej w w/w terminie ? Za odpowiedź z góry dziękuję Therman
witam wszystkich ja tez wybieram sie 22 maja na perc dzwonilem na Markowe i podobno szlak ma byc czynny od przyszlego tygodnia wiec jest szansa pozdrawiam
THERMAN

Post autor: THERMAN » 16 maja 2008, 10:11

witam, Tom dzięki za info. Możliwe ze się spotkamy na Babiej 22 . Do zobaczenia.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 maja 2008, 16:11

Najnowszy komunikat jaki w tej chwili znalazlem jest z 16, a w nim info że szlak wciąż zamknięty do odwołania z powodu trudnych warunków atmosferycznych. Pogoda za oknem nienastraja optymistycznie, ale mam nadzieje że na piątek szlak będzie otwarty :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 maja 2008, 20:50

Lubek życzę Ci tego!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 maja 2008, 21:20

Dzięki :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2008, 23:05

W tej chwili zasiegneliście dobrych informacji bo faktycznie mamy perć zamkniętą aż do odwołania bardzo się cieszę że jesteście tym poinformowani i przyjmujecie to do wiadomości ponieważ przeglądałam niektóre fora i... wyobraźcie sobie że ludziom nie przegadasz a tu chodzi o zdrowie czy życie bo naprawdę nie jest ciekawie jest dosyć pokrywy śnieżnej zlodowacenia co za ludzie zgroza....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 maja 2008, 23:06

ale jak tylko w BgPN będziemy mieli szlak ten otwarty dam znać;)
ODPOWIEDZ