Akademicka Perć

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 maja 2008, 7:32

Kornelia będziemy Ci wdzięczni. Wybieram się na ten szlak powoli,bo jeszcze nie byłem. 8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 czerwca 2008, 21:03

Kornelia pisze:ale jak tylko w BgPN będziemy mieli szlak ten otwarty dam znać
I jak? Ja jeżdżąc pociągiem widzę śnieg na Babiej w jakiś żlebach, ale jest go coraz mniej. Czy wiadomo już coś o otwarciu Perci?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 czerwca 2008, 14:57

Jest już akademicka otwarta?? Bo wybieram się gdzieś w górki. Waham się pomiędzy Wielką Raczą, Babią i Pilskiem. Najbardziej by mi Babia pasowała, ale wszystko zależy od akademickiej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 października 2010, 20:40

Witam drogich forumowiczów,do których kieruję swoje pytanie:Zamierzam się wybrać na Babią Górę Percią Akademików w najbliższy weekend i chciałbym się dowiedzieć jakie obecnie panują tam warunki.Będę wdzięczny za każde informacje :spoko: .Pozdrawiam.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 października 2010, 22:40

Akademicka do przejścia bez przeszkód
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 października 2010, 18:38

gruby dziękuję :spoko: :jupi:
ODPOWIEDZ