Likwidacja szlaku na Lackową z przełęczy Beskid

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 24 listopada 2011, 17:19

Dżola Ry pisze:Nie zmienia to jednak faktu, że wszelkie zmiany tego typu, jeśli już następują, powinny być jakoś racjonalnie wytłumaczalne, a tutaj "gołym okiem" go nie widać . Być może jest jakieś uzasadnienie, ale jak do niego dotrzeć??
Stare przysłowie pszczół mówi: "jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo, że chodzi o pieniądze."
Może jakiś szwagier prezesa jakiegoś oddziału P..K wygrał dotację z UE na odnowę szlaków turystycznych ( bo są i takie, sam się tym interesowałem w ramach klubu Grzmot - i to całkiem niezła kasa ), no to "nieznani sprawcy" zamalują, żeby było co odnawiać ;)
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 grudnia 2011, 19:52

buba pisze:Naprawde trudno trafic na sciezke przez gory ktory nie jest uciapana farbą...
Kto pierwszy raz będzie szedł rzeczonym szlakiem bez wiedzy, że został zlikwidowany, to może być trochę zdezorientowany po zobaczeniu owych ciapek.

Dżola Ry pisze:szlaki poprowadzone są najczęściej lasami, a ja nade wszystko lubię te ogromne przestrzenie łąk i polan w BN
A w nieistniejącej wsi Bieliczna byłaś? Tej z ładnym widokiem na Lackową?
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 29 grudnia 2011, 19:30

Waldek pisze:A w nieistniejącej wsi Bieliczna byłaś? Tej z ładnym widokiem na Lackową?
Tak, byłam :) . Z ładnym widokiem na Lackową i śliczną białą kapliczką.

Serdecznie pozdrawiam, Waldek :)
ODPOWIEDZ