Zimowa wyprawa na Babią górę.

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 12 listopada 2011, 16:35

jak piszesz,ze niezbyt ładna nazwa to pewnie Gówniak ;), Wołowe Skałki, no nazwa jak nazwa-splot liter.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 listopada 2011, 19:04

No, to teraz ja się pochwalę, że w tym samym czasie co Iza też zdobyłem Babią. Może nawet się widzieliśmy ;) . Pogoda dopisała, widoczność też nie najgorsza. Zacząłem z Bielska, po drodzę zatrzyłem się na chwilkę na Przegibku, przeszedłem się do pomnika, po czym pojechałem do Międzybrodzia żywieckiego. Krótka wizyta na lotnisku, potem czarnym na Żar. Nocowałem w namiocie przed Potrójną. Parę dzików chodzących w nocy koło namiotu troszkę urozmaiciły wyjazd :> . Następnie, niewyspany zeszedłem do Ślemienia i przejechałem się busikiem do Zawoi. Z PTTK Hanka wyszedłem z rana na Babią, całe szczęście bez plecaka :). Fajnie było, pozdrawiam.

Tutaj parę zdjęć. Przepraszam za słabą jakość (wykonane telefonem)

https://picasaweb.google.com/1139483702 ... rnS5aap0QE
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 16 listopada 2011, 21:29

pięknie,miałeś szczęście co do Tatr!!!!tylko malutko tych zdjęć napstrykałeś!
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
ODPOWIEDZ