Czy ktoś w ostatnich dniach lub tygodniach

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Czy ktoś w ostatnich dniach lub tygodniach

Post autor: Anonymous » 30 listopada 2010, 18:13

wchodził na Baranią ? Chodzi mi o to czy tam leżą jakieś wiatrołomy utrudniające przejście. Ja będe szedł za kilka dni trasą od Salmopolu przez malinowską skałę, Baranią, Przysłop, Kubalonka, Głębce. No i niektórzy mi wmawiają że tam leżą te wiatrołomy. Chciałbym znać stan faktyczny.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 listopada 2010, 21:06

Szedłem w połowie września dokładnie tą trasą tylko od schroniska schodziłem do Czarnego Doliną Białej Wisełki - nigdzie wiatrołomów nie stwierdziłem. Jedynie na ostatnim podejściu na szczyt leżało kilka ściętych drzew w poprzek szlaku ale spokojnie można to było obejść. Podejrzewam, że może już ich tam nie być.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 listopada 2010, 21:37

Ja byłem na początku października i nie zauważyłem żadnych wiatrołomów - chyba że przeoczyłem te kilka o których wspomina RADKO.

Za to rok temu (dokładnie 6 grudnia) było ich tam jeszcze całkiem sporo, ale nie utrudniały bardzo przejścia.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 listopada 2010, 22:51

Dzięki Panowie za odpowiedź. Wybieram się tam nocą więc tym bardziej chcę wiedzieć jak tam jest. No ale jak widzę to spoko.
ODPOWIEDZ