Barania góra. Kto był tam ostatnio bo mam pytanie

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Barania góra. Kto był tam ostatnio bo mam pytanie

Post autor: Anonymous » 29 października 2010, 22:22

Witajcie. Kto był ostatnio na Baraniej Górze? Pytam bo za dosłownie kilka dni się tam wybieram i chciałbym wiedziec czy pocięte przez drwali na małe kawałki drzewa(wiatrołomy) na jej południowym stoku są już uprzątnięte czy też dalej tam leżą. Pytam bo zawsze raz w roku mam tam okazję zrobić sobie ognisko i w zeszłym roku miałem ten komfort że pocięte drzewa ot tak sobie leżały i miałem opału co nie miara. No i chcę wiedzieć jak jest obecnie bo od tego zależy jaki sobie musze wziąśc sprzęt. W zeszłym roku były to po prostu porozrzucane pocięte klocki.

Sorry. Wiem tam nie wolno robić ognisk - ale tam jest tak fajnie - zaraz po 1 listopada, ta cisza , ten nastrój.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 stycznia 2011, 13:04

podbijam temat a precyzując:
może ktoś podać, jakie - patrząc pod kątem trasy od Krowiarek panują warunki pogodowe? Uśredniona temperatura, ilość śniegu, czy jest trasa, czy trzeba torować i wreszcie najważniejsze czy taka trasa ma jakikolwiek sens bez raków, które niestety okazały się na allegro porażką i musiały zostać zwrócone :/
będę b.wdzięczny za odpowiedź, trasa planowana na czwartek.

w związku z pomyleniem tematów, proszę moda o skasowanie tego posta :)
Ostatnio zmieniony 18 stycznia 2011, 13:23 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 18 stycznia 2011, 13:10

kinio25 pisze:może ktoś podać, jakie - patrząc pod kątem trasy od Krowiarek panują warunki pogodowe
hmmmm z Krowiarek na Baranią Góre????? to sie troche nachodzisz :):):)
kinio25 pisze:trasa planowana na czwartek
a kiedy planujesz skończyć ?????

może lepiej na Babią Góre?? będzie bliżej...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 stycznia 2011, 13:21

no zdecydowanie, pomyliłem tematy jak zapewne można się łatwo domyśleć :) Chodzi o BABIĄ, no a niedopatrzenie doprowadziło do zabawnej pomyłki :D
ODPOWIEDZ