Otwarta bacówka za free

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Otwarta bacówka za free

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2010, 5:00

Znacie to miejsce ? To jest bacówka na przełęczy przysłopy koło korbielowa.
Załączniki
DSC00013.JPG
DSC00013.JPG (20.78 KiB) Przejrzano 1332 razy
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lipca 2010, 23:45

Mysle, iz należy nad tym tematem popracowac, jestem entuzjastom takich noclegow i z mojej strony daje takie propozycje- gdyby ktos zapedzil sie w rejony Rajczy, proponuje Polane Sucha Gora u podnuza tej samej, nocleg w poludniowej jej czesci, jesli bedziecie w Beskidzie Morawskim wybierajac sie z Mostow u Jablonkowa na Polomy to ponad trzecim schroniskiem jest stara chalpa, Czesi nie mieli zastrzezen gdy rano nas w niej nakryli, mimo fakty, ze metrow do schroniska z niej jest 20;)
Mirek

Post autor: Mirek » 23 lipca 2010, 23:58

kiepio pisze:Mysle, iz należy nad tym tematem popracowac, jestem entuzjastom takich noclegow i z mojej strony daje takie propozycje- gdyby ktos zapedzil sie w rejony Rajczy, proponuje Polane Sucha Gora u podnuza tej samej, nocleg w poludniowej jej czesci, jesli bedziecie w Beskidzie Morawskim wybierajac sie z Mostow u Jablonkowa na Polomy to ponad trzecim schroniskiem jest stara chalpa, Czesi nie mieli zastrzezen gdy rano nas w niej nakryli, mimo fakty, ze metrow do schroniska z niej jest 20;)
Dzieki, przyda się,ale tak po za tym dziwnie piszesz. :zoboc:
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 24 lipca 2010, 1:14

kiepio pisze:w Beskidzie Morawskim wybierajac sie z Mostow u Jablonkowa
w Śląsko-Morawskim. a tak z ciekawości - co to są te Połomy? bo ja kojarzę Velký Polom, ewentualnie Wielki Połom po polsku. Ale Połomów jakoś nie kojarzę. Chyba, że to te inne Połomy...
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Mirek

Post autor: Mirek » 24 lipca 2010, 8:45

Pudelek pisze:
kiepio pisze:w Beskidzie Morawskim wybierajac sie z Mostow u Jablonkowa
w Śląsko-Morawskim. a tak z ciekawości - co to są te Połomy? bo ja kojarzę Velký Polom, ewentualnie Wielki Połom po polsku. Ale Połomów jakoś nie kojarzę. Chyba, że to te inne Połomy...
O ile wiem innych Polomów tam nie ma.Koło jakiego trzeciego schroniska to jest?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 października 2010, 21:08

Nie, to chodzilo o te Polomy:) macie racje, pewnie ze o Wielki Polom po polsku chodzi.. Przepraszam za powierzchowne wypowiedzenie mysli. Spotkalem nocleg darmowy niespodziewanie, tak jak pisalem Jest on ponad ostatnim schroniskiem na trasie Jablonkow - Wielki Polom, Lubie jezyk polski i prostote a chyba z niej brak zrozumienia wynikl, raz jeszcze przepraszam
ODPOWIEDZ