Gdzie byliście najczęściej w górach???

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

MałaBee

Post autor: MałaBee » 07 marca 2007, 7:44

Ja też ustanowiłam rekord wchodząc 5 razy na Przełęcz Brona z Mosornym
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2007, 8:54

Jak bym wiedział że zobaczę taki wchód słońca to bym wlazł tam ze 100 razy!!! :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 marca 2007, 14:06

Ok poprawiam się :P. Najczęściej byłam na Baraniej Górze 4 razy :)
Pete

Post autor: Pete » 13 kwietnia 2007, 19:04

Mój rekord to Groń Jana Pawła II - 10 razy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2007, 19:32

no ładnie jak na młodziutki wiek. Pięknie!!!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 14 kwietnia 2007, 8:00

Szalejesz Pete :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2007, 13:41

no ja mam już 3xBabią :)))))
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 czerwca 2007, 21:34

Ja powiem z bólem serca - NIGDY nie byłem na Babiej Górze :( a po Waszych spotkaniach widzę że Śnieżka wymięka przy Babiej :D, ale za to trzy razy byłem na Śnieżce. Mimo wszystko zamachu na rekord Admina to mi się nie uda zrobić nawet na Śnieżce :).
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2007, 6:11

comin pisze:Ja powiem z bólem serca - NIGDY nie byłem na Babiej Górze :( a po Waszych spotkaniach widzę że Śnieżka wymięka przy Babiej :D, ale za to trzy razy byłem na Śnieżce. Mimo wszystko zamachu na rekord Admina to mi się nie uda zrobić nawet na Śnieżce :).
Na Babiej nie byłeś. Nawet siędo tego nie przyznawaj :). Musisz tam być koniecznie. Chyba relacje z klubu są zachęcające co? Bo mnie zachęciły ogromnie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2007, 7:41

no masz rację w klubie to się nie przyznawaj do tego :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 czerwca 2007, 10:32

Trzymając się tematu to najczęściej bywałem na skrzycznym ( narty zimą :P ) ale to chyba się nie liczy :lol: , ogólnie staram się chodzić tam gdzie mnie jeszcze nie było i wychodzi na to że najczęściej po Tatrach chadzałem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 czerwca 2007, 7:49

Ja tak samo robię. Chodzę tam gdzie mnie nie było ale są miejsca gdzie powróciłbym jeszcze parę raz, np. Babia Góra, Dolina Pięciu Stawow i Rysy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 czerwca 2007, 6:02

Ja mieszkam w Zubrzycy Górnej więc Babią Górę mam najbliżej i udało mi się ją zdobyć 22 razy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lipca 2007, 6:06

Rigideno pisze:Ja mieszkam w Zubrzycy Górnej więc Babią Górę mam najbliżej i udało mi się ją zdobyć 22 razy.
Jak na miejscowego to trochę mało :). Ale tak poważnie to jest wielu Zubrzycaninów którzy mieszkają tam od 30 lat i jeszcze nigdy na Babiej nie byli :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 lipca 2007, 22:49

No widzę że tu się forumowicze nieźle chwalą...
To i ja się pochwalę:
Polska: BG, Pilsko, BaraniaG, Śnieżka, - łoj nie zliczę
Giewont - 4x
Rysy - 3x
Słowacja: Slavkovsky Stit - 2x
Krywań 1x
Alpy Austria: Schareck Gletscher 1x
Schleinitz 2x
Blau Spitze 1x
kurde dużo bym tu musiał powymieniać, bo co roku jestem w Alpach...
Na razie tyle.
Pozdro.
ODPOWIEDZ