Chatka Skalanka

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 listopada 2011, 20:04

Grochu pisze:Pudelek, nie zwracaj uwagi na tego pajaca. Chatka będzie otwarta oczywiście w czwartek do niedzieli. Obsługę będzie miał Pigan, więc i gitara będzie :)
Sam jesteś gorszy niż pajac, nie odbieranie poczty z polibudy i telefonów, nic wam nie da, przyjadą zmienią zamki, chyba nie będziecie włamywać się :)
Chata będzie sprzedana tak czy inaczej, a przed następnym przetargiem, grzmoty won.
Mirek

Post autor: Mirek » 08 listopada 2011, 20:21

aquarius pisze:
Grochu pisze:Pudelek, nie zwracaj uwagi na tego pajaca. Chatka będzie otwarta oczywiście w czwartek do niedzieli. Obsługę będzie miał Pigan, więc i gitara będzie :)
Sam jesteś gorszy niż pajac, nie odbieranie poczty z polibudy i telefonów, nic wam nie da, przyjadą zmienią zamki, chyba nie będziecie włamywać się :)
Chata będzie sprzedana tak czy inaczej, a przed następnym przetargiem, grzmoty won.
Rozumiem że jesteś zainteresowany kupnem? Jak kupisz to na pewno do rozbiórki?Szkoda bo spędziłem tam mnóstwo przyjemnych dni.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 08 listopada 2011, 20:39

aquarius Jak tak jesteś dobrze poinformawany, to kiedy jest kolejny przetarg?
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 08 listopada 2011, 21:37

Dobra Ludziska.
Koniec wszelakich postów w mniejszym lub większym stopniu obrażających kogokolwiek typu "pajac" i tym podobnych.

OD TERAZ TYLKO RZECZOWE POSTY W TEMACIE SKALANKI

Reszta postów będzie kasowana.

Pozdro
ADMIN
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 08 listopada 2011, 21:40

Królik pisze:OD TERAZ TYLKO RZECZOWE POSTY W TEMACIE SKALANKI
a jeśli rzeczowe posty będą pisać pajace? :kukacz:

(sorry, nie umiałem się powstrzymać :twisted: )
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Mirek

Post autor: Mirek » 08 listopada 2011, 21:42

Pudelek pisze:
Królik pisze:OD TERAZ TYLKO RZECZOWE POSTY W TEMACIE SKALANKI
a jeśli rzeczowe posty będą pisać pajace? :kukacz:

(sorry, nie umiałem się powstrzymać :twisted: )
Rozumiem i popieram,ja tez.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 08 listopada 2011, 21:51

Pudelek pisze:a jeśli rzeczowe posty będą pisać pajace?
Jeśli nie będą nikogo obrażać to oczywiście pisać mogą
Pudelek pisze:(sorry, nie umiałem się powstrzymać :twisted: )
Pudelek jo Cie chopie blank normalnie rozumia :twisted:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 listopada 2011, 0:11

Królik pisze:
Pudelek pisze:a jeśli rzeczowe posty będą pisać pajace?
Jeśli nie będą nikogo obrażać to oczywiście pisać mogą
Pudelek pisze:(sorry, nie umiałem się powstrzymać :twisted: )
Pudelek jo Cie chopie blank normalnie rozumia :twisted:
A ja chciałem ZAPROTESTOWAĆ
dlaczego używacie liczby mnogiej Aqarius pisze swoje posty a ja swoje i w moich postach nie ma nic obrażającego (a zresztą tych postów prawie wcale niema) Ja nie jestem moim bratem i prosze nas traktować ODDZIELNIE.
I nie czuje się pajacem.
bluejeans

Post autor: bluejeans » 10 listopada 2011, 0:33

Królik pisze:OD TERAZ TYLKO RZECZOWE POSTY W TEMACIE SKALANKI

Reszta postów będzie kasowana.

Pozdro
ADMIN
sagittarius pisze:A ja chciałem ZAPROTESTOWAĆ
dlaczego używacie liczby mnogiej Aqarius pisze swoje posty a ja swoje i w moich postach nie ma nic obrażającego (a zresztą tych postów prawie wcale niema) Ja nie jestem moim bratem i prosze nas traktować ODDZIELNIE.
I nie czuje się pajacem.
obawiam się, Króliku, że ten powyżej i ten mój post, do rzeczowych nie należą :oczynoela: a już na pewno nie mają nic wspólnego ze Skalanką.
Bijąc się w pierś (tak nie za mocno, bo źle znoszę ból) nie będę się sprzeciwiać, by nas przyciąć. :spoko:

(inaczej, tak coś czuję, zaraz ktoś zaprotestuje przeciw zaprotestowaniu ;) )
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 10 listopada 2011, 9:22

Widze że ten temat wzbudza większe zainteresowanie wieć wrzucę więc informacje na termat tej imprezy też tutaj
Chętni do pomocy lub przedstawienia relacji z wypraw na slajdowisku prosze się zgłaszać do wątku założonego w dziale zaproszeń
viewtopic.php?t=6331
Oczywiście jest to propozycja dla wszystkich a w szczególności dla kolegów sagittarius i aquarius
Widać zalezy im na przyszłości chaty
więc jest to dobra okazja by w końcu coś pożytecznego dla
dobra narodu, społeczeństwa i dzieciaków zrobić :P

------------------
Kolejny raz z prawdziwą przyjemnością zapraszam wszystkich klubowiczów oraz sympatyków G-S
do udziału w Ósmym Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (7/8.01.2012).
Tak jak ostatnio imprezę planuję zorganizować na Skalance oczywiście jeśli będzie to formalnie możliwe. W sytuacji gdy pojawią się problemy impreza zostanie przeniesiona do innego schroniska.
Bardzo proszę też o wszelką możliwą pomoc w przekazaniu drobiazgów na
licytację lub orkiestrowego sklepika.
Zapraszam również wszystkich którzy chieliby zaprezentować swoje relacje z podrózy, wyjazdów itp.
Chętni proszę zgłaszać się na PW
Swoja obecność już potwierdził Piotrek Picheta który z ekipą zaprezentuje z perwnością ciekawy film z wyprawy do Pakistanu.
Pracujemy nad innymi ciekawymi atrakcjami.

Zakładam liste uczestników osoby kóre planują przyjazd proszę kopiować liste i się do niej dopisywać.

1. Dżela+ Bodzio
2. Aga z mężem + Patrycja i Filip (najmłodsi wolontariusze finału)
3. Piotrek z ekipą
4. Magda z Krakowa
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 10 listopada 2011, 22:40

pytałem o otwartą chatkę nie dla mnie, ale dla Eco. On, przeczytawszy, że chatka będzie dziś otwarta, udał się właśnie w to miejsce.

Przed chwilą dostałem smsa, że chatka jest zamknięta :zly: . Biorąc pod uwagę godzinę (22:30) to podejrzewam, że już taka zostanie...

cóż, żeby nie powiedzieć za dużo, to w takiej sytuacji podejście do obsługi na chatce i cała sprawa dokoła skalankowa, wałkowana na forum, nabiera nieco innego wymiaru. Eco sobie poradzi, bo ma dobry śpiwór, ale inna osoba, nieodpowiednio przygotowana, wyglądałaby nieciekawie (w nocy może tam mieć przymrozek).

Generalnie to po takiej akcji zdziwię się, żeby tam jeszcze raz zajrzał kiedykolwiek...
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Awatar użytkownika
Bodzio
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 561
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 11:58

Post autor: Bodzio » 11 listopada 2011, 0:52

Szanowny kolego
Proszę nie siać fermentu i nie pisać głupot niezgodnych z prawdą. :zly:
Na chacie od 17.00 siedzi Pigan za 15 minut tj o 1.00 minut przyjmuje spóźnionych turystów. Na chacie na zewnątrz świeci halogen, dzwonek
nad drzwiami numery chatkowe między innymi mój 662179579
Jak chcesz to możesz sprawdzić w tej chwili gdzie jest obsługa
Dzwoń pod numer 602516115
Motto Legii Cudzoziemskiej "maszeruj albo giń"
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3055
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 11 listopada 2011, 11:04

Bodzio pisze:Na chacie od 17.00 siedzi Pigan za 15 minut tj o 1.00 minut przyjmuje spóźnionych turystów.
w sensie dopiero za kwadrans przyjmuje turystów?

piszę, jakie wieści dostałem - że Eco przyszedł i Skalanka jest zamknięta o godzinie 22.30. Jeśli informacja okazała się nieprawdziwa, to mam nadzieje że się tutaj wypowie i wyjaśni.
https://picasaweb.google.com/110344506389073663651
http://hanyswpodrozach.blogspot.com/
"Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 listopada 2011, 18:42

Wróciłem z wyprawy.
Gwoli wyjaśnienia i uściślenia opisuję jak to wyglądało z mojej perspektywy.
Do chatki doszedłem ok 22:30, i owszem, przed chatką biło światło z którego się ucieszyłem wodzony wizją raptownego zrzucenia plecaku. Oświetlone było jednak jedynie na zewnątrz. W środku ciemno, głucho, a drzwi zamknięte. Jeszcze nim zdjąłem plecak to z cztery razy dzwoniłem (nie mylić z zaświecaniem światła w środku!). Następnie coś przekąsiłem, wypiłem piwko, jeszcze z 2 razy podzwoniłem i powaliłem w drzwi a później rozkoczowałem się pod chatką.
Jeśli nad chatką był nr telefonu to go nie zauważyłem, mój błąd.
O 00:45 faktycznie pojawiła się grupa z Poznania, której chatkę otworzono.
Wszedłem z nimi do środka, pogadałem trochę z chatarem. Rozmowa z obu stron spokojna, bez chamstwa i agresji, jednak każdy obstawał przy swoim. On twierdził, że musiałem się mylić i świecić światło, ja natomiast, że musiał mnie nie słyszeć mimo kilkakrotnego dobijania się. Poza tym w chacie czysto, sympatyczniejszy i po rozpaleniu ciepło.
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8703
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 14 listopada 2011, 18:44

Widac miał mocny sen :zly: .
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
ODPOWIEDZ