Najładniejsze Miejsca Beskidu Żywieckiego

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Jakie jest Twoim zdaniem najładniejsze miejsce w Beskidzie Żywieckim?

Babia Góra
12
46%
Mała Babia Góra (Cyl)
3
12%
Wodospad na Mosorczyku
1
4%
Pilsko
1
4%
Romanka
0
Brak głosów
Pasmo Abramów
0
Brak głosów
Dolina Soły
0
Brak głosów
Żywiec
0
Brak głosów
Hala Boracza
1
4%
Hala Lipowska
0
Brak głosów
Markowe Szczawiny
0
Brak głosów
Hala Krupowa
1
4%
Sokolica
1
4%
Polica
0
Brak głosów
Mędralowa
0
Brak głosów
Perć Akademików
6
23%
 
Liczba głosów: 26
Baranek

Post autor: Baranek » 12 czerwca 2007, 17:50

Tym chętniej się tam wybiorę :) I bez obaw o to co mnie spotka na szczycie.. bo z takimi coraz częściej chyba będziemy wędrować...
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 czerwca 2007, 17:54

Baranek pisze:Tym chętniej się tam wybiorę :) I bez obaw o to co mnie spotka na szczycie.. bo z takimi coraz częściej chyba będziemy wędrować...
Mi się wydaje że są skupiska gdzie są tacy ludzie. Np. Hala Miziowa i część Beskidu Śląskiego. Ale reszta to pełna kultura i chodzi mi się bardzo miło po naszych szlakach. Myślę że jednak chamstwa w górach nie przybędzie bo to jest piękna kraina która łączy...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 17:55

nie sposób sie nie zgodzić
Baranek

Post autor: Baranek » 12 czerwca 2007, 18:09

MałaBee pisze: Mi się wydaje że są skupiska gdzie są tacy ludzie. Np. Hala Miziowa i część Beskidu Śląskiego. Ale reszta to pełna kultura i chodzi mi się bardzo miło po naszych szlakach. Myślę że jednak chamstwa w górach nie przybędzie bo to jest piękna kraina która łączy...
Masz rację, a ja zeszłam w sobotę z Hali Miziowej i pewnie stąd całe moje jeszcze świeże poruszenie problemem ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 18:11

ale jak jesteście w rejonie Miziowej to idcie na Górową tam SKPB z Katowic ma chatkę i atmosfera jest super - górska - polecam każdemu prawdziwemu turyście
MałaBee

Post autor: MałaBee » 12 czerwca 2007, 18:15

pawelk pisze:ale jak jesteście w rejonie Miziowej to idcie na Górową tam SKPB z Katowic ma chatkę i atmosfera jest super - górska - polecam każdemu prawdziwemu turyście
Tak w tej bazie namiotowej jest super i choć warunki są spartańskie to o to chodzi bo poczujesz że jest się w górach :D :D :D Polecam to miejsce!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 czerwca 2007, 18:18

no to do wszystkich Klubowiczów i Użytkowników - jak jesteście naPILSKU to spać na Górowej a nie quadomaników wyciągających kase na Miziowej (juz nie bede pisał co oni jeszcze robia) - jak lustrzane odbicie zygmuntówki (tej z Przeł. Klekociny)
Dilivio

Post autor: Dilivio » 13 czerwca 2007, 7:05

pawelk pisze:no to do wszystkich Klubowiczów i Użytkowników - jak jesteście naPILSKU to spać na Górowej a nie quadomaników wyciągających kase na Miziowej (juz nie bede pisał co oni jeszcze robia) - jak lustrzane odbicie zygmuntówki (tej z Przeł. Klekociny)
Dobrze mówisz. Niech nasz klub omija to miejsce z daleka bo komerchy to my nie lubimy a na Hali Górowej jest super i czuć tam bardzo górski klimat. Też polecam to miejsce!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2007, 7:12

pawelk pisze:no to do wszystkich Klubowiczów i Użytkowników - jak jesteście naPILSKU to spać na Górowej a nie quadomaników wyciągających kase na Miziowej (juz nie bede pisał co oni jeszcze robia) - jak lustrzane odbicie zygmuntówki (tej z Przeł. Klekociny)
Hala Górowa to bardzo piękne i klimatyczne miejsce. Najlepsza jest ta drewniana bacówka i wybór garnków lepszy niż w TESCO. Dla każdego starczy. O podgrzewaniu wody już nic nie wspominam bo to jest dopiero przygoda :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2007, 10:02

a jak sie ekipa zjedzie i na gitarach brzdąkać zacznie to....impreza do rana jakiej sie nie zapomni
MałaBee

Post autor: MałaBee » 14 czerwca 2007, 10:05

pawelk pisze:a jak sie ekipa zjedzie i na gitarach brzdąkać zacznie to....impreza do rana jakiej sie nie zapomni
Tam jest piękny klimat a jeszcze jak gitarki się doda... no pięknie!!! Takiego wyjazdu to się nie zapomni na pewno!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2007, 19:56

wybralem MB:) bo tam fajnie, spokojniej....czlowiek lezy na ziemi i patrzy w chmurki;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 czerwca 2007, 19:57

hmmm...ale te wschody slonca na BG....
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 czerwca 2007, 7:06

Widziałem go i jest równie piękny co każdy wschód na Babiej.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 20 czerwca 2007, 7:48

można tam stać i patrzeć w słońce bez końca...
ODPOWIEDZ