Najładniejsze Miejsca Beskidu Żywieckiego

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Jakie jest Twoim zdaniem najładniejsze miejsce w Beskidzie Żywieckim?

Babia Góra
12
46%
Mała Babia Góra (Cyl)
3
12%
Wodospad na Mosorczyku
1
4%
Pilsko
1
4%
Romanka
0
Brak głosów
Pasmo Abramów
0
Brak głosów
Dolina Soły
0
Brak głosów
Żywiec
0
Brak głosów
Hala Boracza
1
4%
Hala Lipowska
0
Brak głosów
Markowe Szczawiny
0
Brak głosów
Hala Krupowa
1
4%
Sokolica
1
4%
Polica
0
Brak głosów
Mędralowa
0
Brak głosów
Perć Akademików
6
23%
 
Liczba głosów: 26
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 czerwca 2007, 15:40

Oj można. Admin i Ty coś o tym wiecie bo widzieliście już mnóstwo tych wschodów z Babiej. oj jak ja bym chciała też mieć taką okazję. U Admina naliczyłam się 4 wschody w tym roku. Aż mu zazdroszczę!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 21 czerwca 2007, 6:58

Obejrzeć 4 wschody w ciągu jednego roku ze szczytu Babiej Góry to już jest coś. Gratuluję wytrwałości. Ja też się muszę wybrać na taki wschód i zaplanowałam sobie że w maju 2008 obowiązkowo pojadę na BG żeby obejrzeć wschód z jewj szczytu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 czerwca 2007, 11:43

A mnie się bardzo podoba Wielka Racza.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 czerwca 2007, 11:45

Masz rację - tam jest bardzo klimatycznie i tego miejsca jeszcze nikt nie zdążył skomercjalizować. Dlatego z miłą chęcia wracam na Wielką Raczę i Wielką Rycerzową.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 czerwca 2007, 7:53

Belissima pisze:Masz rację - tam jest bardzo klimatycznie i tego miejsca jeszcze nikt nie zdążył skomercjalizować. Dlatego z miłą chęcia wracam na Wielką Raczę i Wielką Rycerzową.
Chyba wszyscy co tam byli chwalą sobie to miejsce. Rzeczywiście jak na granicę Beskidu Żywieckiego i Śląskiego to tu komercha nie dotarła i dlatego z miłą chęcią wraca się na oba szczyty bo widoki stąd też są super.
ODPOWIEDZ