Jeden dzień w górach

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Pete

Post autor: Pete » 26 grudnia 2008, 0:12

Pudelek pisze:no właśnie. tym z KGP coś się chyba pomyliło... zresztą jak widziałem te zjazdy KGP w górach (na łamach "Poznaj Swój Kraj") i wchodzenie na byle mniejsze górki w grupach kilkudziesięcioosobowych to zaraz mi się skojarzyło z wyjazdami emerytów i rencistów w góry "dla powietrza"
Swego czasu kupowałem PSK, ale coraz bardziej zaczął mnie wkurzać swoją ceną 15 zł a i artykuły jakby mniej ciekawsze... Zresztą czas PSK już się chyli ku kuńcowi, ale jeszcze się bronią rękami i nogami. Bywa, że pismo wydają raz na trzy miesiące. Co do tych wejść na szczyty KGP przez klub miałem podobne odczucia...
Awatar użytkownika
Pudelek
Turysta
Turysta
Posty: 3058
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 17:43

Post autor: Pudelek » 26 grudnia 2008, 0:17

ja czasem zerkam na to czasopismo w czytelni. ale, hmmm, np. na historii opisywanych okolic (szczególnie Śląska) to oni się raczej nie znają. chyba, że basują jeszcze na PRLowskich podręcznikach.
Mirek

Post autor: Mirek » 26 grudnia 2008, 9:36

ninik pisze:wiem,że nie wrocimy......jesli dobrze kojarze to zejdziemy czanym szlakiem do czarnego a to do fojtuli jesli wierzyc mapie ok 2,5 km wiec mozna sie wrocic
Jak się wyrobimy na 17.00 do Wisły PKS to jestem za.
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 26 grudnia 2008, 9:47

zobaczymy jak będzie z czasem :) skoro trzeba wróci na 17 to wrócimy.....
tedy87, mosorczyk gdzie i o ktorej was zabrac z Katowic
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 26 grudnia 2008, 10:33

proponuje 6:50-6:55 z tyłu dworca na przystanku autobusowym
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

https://www.flickr.com/photos/148596918@N06/albums
Mirek

Post autor: Mirek » 26 grudnia 2008, 10:38

A w Wiśle gdzie? Może będę czekał na PKS-ie.Muszę tylko odebrać odznakę w PTTK o 9.00.Z powrotem nie musicie się śpieszyć,ja jakoś wyrobię się na ten autobus o 17.00.
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 26 grudnia 2008, 11:58

komórka poszła na PW, przyjade czerwonym seatem cordoba na Mysłowickich numerach SM....

Bedzie nas tylko trójka?czy wybiera się jeszcze ktos z Katowic??
I drugie pytanie....bedziemy dosyc wczesnie w Wiśle.....przed 8:00..macie jakis pomysł na zagospodarowanie czasu??:):)
Mirek

Post autor: Mirek » 26 grudnia 2008, 12:23

Z tą odznaką nie ma pośpiechu,mogę ją odebrać innym razem.Ja będę w Wiśle ok;8.00.Szkoda czasu,możemy jechać od razu.
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 26 grudnia 2008, 12:31

mirek pisze:Z tą odznaką nie ma pośpiechu,mogę ją odebrać innym razem.Ja będę w Wiśle ok;8.00.Szkoda czasu,możemy jechać od razu.
Tylko, mnie troche zależy na tej ksiażeczce MWOT: ):):) tam jest własnie Barania wyszczególniona....ale zobaczymy na miejscu.....dostosuje się
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 grudnia 2008, 12:32

oo czyli bedziemy mieli transport ;)
jak sie z niego rozliczamy?? (może wszystko załatwiny na miejscu)
a jeszcze pytanie co znaczy z tyłu, koło przystanku?? :D Na placu Andrzeja??
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 26 grudnia 2008, 12:38

tedy87 pisze: Na placu Andrzeja??
dokładniej na Pl Odziałow Młodzierzy Powstańczej :):)): ale i tak wszyscy mowia na to Pl. Andrzeja...przystanek z tyłu dworca.....przy parkingu z tyłu dworca......przy budynku poczty polskiej......:):):):)zreszta znajdziemy sie jakos :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 grudnia 2008, 12:41

mam numer Mosorczyka, więc jak sie znajdziemy to tam będziemy czekać.
A tak pytanie z innej beczki, pewno będzie dużo śniegu, dam radę bez kijków ?? i Czy planujemy jakieś jedzenie wspólne czy każdy indywidualnie ??

Pozdrawiam
Mirek

Post autor: Mirek » 26 grudnia 2008, 17:06

ninik pisze:
mirek pisze:Z tą odznaką nie ma pośpiechu,mogę ją odebrać innym razem.Ja będę w Wiśle ok;8.00.Szkoda czasu,możemy jechać od razu.
Tylko, mnie troche zależy na tej ksiażeczce MWOT: ):):) tam jest własnie Barania wyszczególniona....ale zobaczymy na miejscu.....dostosuje się
ninik nie ma sprawy.W celu zagospodarowania tej godziny zapraszam wszystkich na ,,,,,,,,,, do wyboru.
Awatar użytkownika
ninik
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 801
Rejestracja: 22 listopada 2008, 16:35
Kontakt:

Post autor: ninik » 27 grudnia 2008, 16:34

Barania Góra zdobyta....juz w domu.....czyżbym był pierwszy??:):):):)
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2008, 17:05 przez ninik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 27 grudnia 2008, 16:56

ninik gratulacje :) i pytanie jak warunki???
jakim szlakiem szliście i ile czasu Wam zajęło wyjście i zejście??
ODPOWIEDZ