Najładniejsze miejsca Beskidu Śląskiego

Porozmawiasz tu o szlakach, trudnościach na nich, znajdziesz propozycje wycieczek dla początkujących i zaawansowanych. Przeczytasz także informacje dotyczące schronisk, parków narodowych i krajobrazowych znajdujących się na terenie Beskidów i Pienin. Podyskutujesz na temat Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Sądeckiego, Niskiego, Makowskiego, Wyspowego oraz Pienin i Gorców.

Moderator: Moderatorzy

Jakie jest Twoim zdaniem najlepsze miejsce w Beskidzie Śląskim

Wielka Czantoria
2
11%
Stożek
0
Brak głosów
Równica
1
5%
Grzybowe Skały: Mur Baszta i Malinowska Skała
3
16%
Soszów
0
Brak głosów
Sokolarnia pod Równicą
0
Brak głosów
Barania Góra
9
47%
Skrzyczne
0
Brak głosów
Klimczok
0
Brak głosów
Szyndzielnia
0
Brak głosów
Pasmo Wielkiej Raczy
1
5%
Wisła, Ustroń, Szczyrk
0
Brak głosów
Milówka, Kamesznica, Cisiec
0
Brak głosów
Ujsoły
0
Brak głosów
Istebna
0
Brak głosów
Kaskada Rodły
3
16%
 
Liczba głosów: 19
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 maja 2007, 7:06

Spróbuję przejść tym szlakiem jak będę w Ustroniu lub Szczyrku. CIsza jest najważniejsza w górach.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 maja 2007, 10:18

jask pisze:Udało mi się kiedyś dostrzec Małą Fatrę...
To miałeś wielkie szczęście. Masz może jakąś fotkę?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 maja 2007, 7:06

Bez wątpienia zobaczenie Tatr z Baraniej Góry robi wielkie wrażenie i też nie miałam narazie okazji zobaczenia ich z tej pięknej góry.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2007, 0:24

efelo pisze:
jask pisze:Udało mi się kiedyś dostrzec Małą Fatrę...
To miałeś wielkie szczęście. Masz może jakąś fotkę?
O czym zapomniałem wspomnieć przedstawiając się do końca przyszłego tygodnia jestem na Erasmusie (stypendium) w Pradze, wiec nie mam dostępu do zdjęć, jakie mam na dysku w domu. Jak wrócę to przejrzę moje fotki czy na któreś jest Mała Fatra widoczną. A tak na marginesie zamieszczę też z większości miejsc o których wspominałem a także dodatkowo z Bieszczad. Cierpliwości...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2007, 12:26

kurde każdy tu ma jakieś zagraniczne wyjazdy... :) Jak będziesz mógł to zamieść tą Mała Fatrę bo to jest fajna góra.
ODPOWIEDZ