Słowacja - parę szczytów

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Słowacja - parę szczytów

Post autor: Anonymous » 01 sierpnia 2013, 23:11

Od 2010 r. regularnie wyjeżdżam w Tatry. Między 17.08 a 24.08 planuję odwiedzić Słowację. Jako że znam już okolicę i posiadam pewne doświadczenie, interesuje mnie wchodzenie na najwyższe szczyty. Dotychczas udało mi się wejść na Rysy, Mięguszowiecki Wielki, Lodowy, Łomnicę i Pośrednią Grań. W tym roku chciałbym zdobyć Wysoką, Ganek, Kończystą, lub to co zostało dookoła Łomnicy. Jak się pewnie domyślacie, wycieczki organizuję na własną rękę. Mam w planach zrobienie kursu na taternika, ale obecnie nie mogę sobie na to pozwolić. Jeśli pogoda pozwoli to nocowanie w namiocie. Wiem, że większość nie wyrazi aprobaty co do mojego sposobu na chodzenie po górach. Gdyby jednak ktoś miał podobne zainteresowania to czekam na propozycje :) Chciałbym połączyć siły, gdyby ktoś miał zamiar wybrać się na którąś z tych gór.
ODPOWIEDZ