Gerlach

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 29 lipca 2008, 15:57

McGregor, Noel, Partycja /porządek alfabetyczny, coby nie było.../ wyjazd na Słowację do Śląskiego Domu w sobotę o godz. 14:00 z BielskaB.
McGregor zna drogę do mnie :oki:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2008, 17:47

W piatek, w piatek :P, chyba ze jakas zmiana planow ? :lol: . Juz moge smiało potwierdzic ze bede na pokładzie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2008, 18:45

ja zobaczę, jak u mnie z transportem, ale zapewne spotkamy się w Śląskim Domu w piątek wieczorem :) bo wcześniej, niż po pracy to nie wyjadę z KRK.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2008, 22:52

Partycja pisze:Ja mam raczej osobliwe pytanie (jak mi nie wypali pewien inny plan ).
Kto jak wraca... Bo planowałabym po Gerlachu dojście do Chaty przy Popradzkim Stawie
i tam (albo obok ) nocleg i powrót do domu przez Rysy
Ktoś jeszcze ma na tyle nie poukładane w głowie, że byłby zainteresowany...
Pati pomyślimy w zależności od warunków pogodowych...A nocleg w Chacie jest w granicach ceny 440 koron - turystyczny
http://www.popradskepleso.sk Można by tam uczcić wejście na Gerlach...taka mała sugestia

Zmoderowane przez Królik: McGregor poprawiłem linka, bo nie chulał :spoko:
Pati

Post autor: Pati » 30 lipca 2008, 16:50

Ja tam mam musa gdzieś przenocować, więc warunki pogodowe musiałyby być jak armagedon,
żebym nie doszła przez Rysy czy co innego do Zakopanego...
A poza tym taki powrót byłby cool :-), gorzej z plecakiem... ale czego to sie nie robi ;)
Jedyna kwestia, coby nocleg znaleźć jak najtaniej, albo tachać śpiwór, karimatę i pod pięknym niebem spać ;)
Jutro wieczór pewnie ostateczna decyzja u mnie zapadnie, chyba, że padnie jakaś sensowna propozycja...
Bo co do 440 koronek, to można się znów udławić... :/

Co do BB, będę na pewno, a z McGregorem będę się jutro kontaktować,
gdzie mam podejść/podjechać, czy co tam ;)
McGregor pisze:Można by tam uczcić wejście na Gerlach...taka mała sugestia
:D
ODPOWIEDZ