Gerlach

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Pati

Post autor: Pati » 21 lipca 2008, 7:55

Wolałabym mieć swoją, przynajmniej wiem na czym stoję...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 21 lipca 2008, 9:58

Partycja pisze:Wolałabym mieć swoją, przynajmniej wiem na czym stoję...
Partycja ja też bym wolał swoją ale słyszałem że przewodnicy niechętni temu są
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 16:51

Królik pisze:Partycja ja też bym wolał swoją ale słyszałem że przewodnicy niechętni temu są
Rozmawiałem właśnie z Rafałem i powiedział że nie ma co brać swojego sprzętu, gdyż oni udostępniają swój. Tak więc kaski i uprzęże pozostawiamy w domu, a sami przewodnicy nie zezwalają na używanie własnego sprzętu. Z tego wynika iż jest to wliczone w cene...tak więc trzeba dostosować się do tych wymogów :8)
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 21 lipca 2008, 18:10

McGregor pisze:Rozmawiałem właśnie z Rafałem i powiedział że nie ma co brać swojego sprzętu, gdyż oni udostępniają swój. Tak więc kaski i uprzęże pozostawiamy w domu, a sami przewodnicy nie zezwalają na używanie własnego sprzętu. Z tego wynika iż jest to wliczone w cene...tak więc trzeba dostosować się do tych wymogów 8)
Nastąpiło pewne przekłamanie na łączach ,wiec prostuje sprawę. W naszej rozmowie ze Sławkiem przez telefon powiedziałem tylko,ze przewodnik zapewnia cały sprzęt i nie wiem nawet czy nawet zezwoliliby na używanie własnego sprzętu,a nie że nie wolno. Zadzwoniłem i zapytałem panią z biura. Można używać własnych uprzęży,ale ulg w cenie za to żadnych nie ma. Powinienem podać tylko wcześniej ,ze ileś osób będzie miało własne uprzęże. Więc jak ktoś chce to niech się zdeklaruje,ze chce używać własną uprząż.Ja napisze wtedy maila i to podam, zresztą około dwa dni przed Gerlachem będę jeszcze na spotkaniu w biurze i mogę to podać wtedy.W każdym razie jak ktoś chce to może używać własnego sprzętu.Przepraszam za przekłamania. :)
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 19:00

RafalS pisze:Nastąpiło pewne przekłamanie na łączach ,wiec prostuje sprawę. W naszej rozmowie ze Sławkiem przez telefon powiedziałem tylko,ze przewodnik zapewnia cały sprzęt i nie wiem nawet czy nawet zezwoliliby na używanie własnego sprzętu,a nie że nie wolno. Zadzwoniłem i zapytałem panią z biura. Można używać własnych uprzęży,ale ulg w cenie za to żadnych nie ma. Powinienem podać tylko wcześniej ,ze ileś osób będzie miało własne uprzęże. Więc jak ktoś chce to niech się zdeklaruje,ze chce używać własną uprząż.Ja napisze wtedy maila i to podam, zresztą około dwa dni przed Gerlachem będę jeszcze na spotkaniu w biurze i mogę to podać wtedy.W każdym razie jak ktoś chce to może używać własnego sprzętu.Przepraszam za przekłamania.
Oki bo słabo słyszałem przez fona...ale winny się tłumaczy :lol: ;) Dam znać w poniedziałek. Wyślę Tobie smsa na telefon.
Pati

Post autor: Pati » 21 lipca 2008, 21:07

Biorę własną :)

PS. Jednak po pewnej analizie nie biorę uprzęży... Info z dnia 23.07.2008 około 12.50.
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2008, 11:50 przez Pati, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 21 lipca 2008, 23:05

RafalS biorę własną uprząż i kask.
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 24 lipca 2008, 9:05

Królik pisze:RafalS biorę własną uprząż i kask.
ok

Jeszcze jedno, wszystkich uczestnikow prosze o wykupienie ubezpieczenia,bo bedzie o wymagane na Gerlachu przez biuro przewodnickie.Dzisiaj wyjezdzam,wiec jak jakies pytania to przez telefon czasami moge byc nie osiagalny.

Pozdrawiam Rafal
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lipca 2008, 10:18

A teraz podstawowe pytanie jak kto i kiedy dojezdza ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lipca 2008, 18:01

Życzę udanej wyprawy i pięknej pogody ponad chmurami zalewającymi niższe rejony Karpat ;)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 24 lipca 2008, 18:58

Noel pisze:A teraz podstawowe pytanie jak kto i kiedy dojezdza ?
Noel my: Jadzia i ja - jedziemy z Bielska w piątek /chyba wezmę urlop, więc godzina wyjazdu dowolna/ i jedziemy pod sam Śląski Dom, gdzie nocujemy z piątku na sobotę. W sobotę Gerlach /Jadzia nie idzie/ i nocujemy z soboty na niedzielę u znajomych.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 lipca 2008, 20:20

Tak więc RafalS nie biorę swego sprzętu, mimo iż zakupiłem taki ale jeszcze nie sprawdzałem. Wszystko jest wliczone w cenę opłat przewodnika, dlatego nie będę brał uprzęży.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 lipca 2008, 21:55

Ja tez niczego nie biorę, prosta sprawa szkoda mi jak dają w cenie :).
Pati

Post autor: Pati » 29 lipca 2008, 9:14

Ja mam raczej osobliwe pytanie (jak mi nie wypali pewien inny plan :D ).
Kto jak wraca... Bo planowałabym po Gerlachu dojście do Chaty przy Popradzkim Stawie
i tam (albo obok ;) ) nocleg i powrót do domu przez Rysy :D
Ktoś jeszcze ma na tyle nie poukładane w głowie, że byłby zainteresowany... :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 lipca 2008, 11:58

Partycja pisze:nocleg i powrót do domu przez Rysy
Też myślałem o powrocie z buta, ale to zależy od tego, czy będę miał auto, czy nie. Ja patrzyłem z kolei w kierunku Polskiego Grzebienia i Doliny Białej Wody.
ODPOWIEDZ