cennik parkingów na Slowacji

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator

Post autor: adamek » 01 września 2013, 10:46

Tomek.P pisze:Jakieś sprawdzone, tanie parkingi (albo najlepiej za free) w Starym Smokovcu
ja robię tak: przyjeżdżam wcześnie rano (przed 6:00-6:30) - obsługi jeszcze nie ma, wyjeżdżam późno (po 18) - obsługi już nie ma i jest parking za free :zoboc:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
michał65
Turysta
Turysta

Post autor: michał65 » 01 września 2013, 11:04

adamek pisze:
Tomek.P pisze:Jakieś sprawdzone, tanie parkingi (albo najlepiej za free) w Starym Smokovcu
ja robię tak: przyjeżdżam wcześnie rano (przed 6:00-6:30) - obsługi jeszcze nie ma, wyjeżdżam późno (po 18) - obsługi już nie ma i jest parking za free :zoboc:
Też mi się to sprawdziło :) . Kolejny plus to pustki na szlaku.
Awatar użytkownika
gaza
Członek Klubu
Członek Klubu

Post autor: gaza » 01 września 2013, 11:10

adamek pisze:ja robię tak: przyjeżdżam wcześnie rano (przed 6:00-6:30) - obsługi jeszcze nie ma, wyjeżdżam późno (po 18) - obsługi już nie ma i jest parking za free :zoboc:
ja też zawsze tak robię,byle być przed 7-mą
Kiedy trzeba wspiąć się na górę, nie myśl, że jak będziesz stał i czekał, to góra zrobi się mniejsza.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 września 2013, 13:41

Święta prawda, zawsze parę ojro w kieszeni.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 grudnia 2013, 10:22

około 5 euro za dobę. Jak tu większość pisze. Ja tam dokładnie nie wiem, ale mój brat mówił że taka cena.
Czasem zdarzy się że staniemy w miejscu gdzie nie dostrzeże nas oko parkingowego ;)
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator

Post autor: adamek » 06 grudnia 2013, 10:39

Tomasz1wa zapraszam do działu "Przedstaw się..." - taka forumowa tradycja :)

viewtopic.php?t=4135&start=5535
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 października 2014, 12:55

Odświeżam temat, bo też chciałabym namiary na jakiś tani parking w Starym Smokowcu. Rady, żeby zajechać na 6.00, a wtedy wszystkie parkingi będą za free, na pewno przydatne, ale nie dla mnie, bo przed 6.00 wołami mnie z łóżka nie wyciągną :P
Awatar użytkownika
Królik
Członek Klubu
Członek Klubu
Kontakt:

Post autor: Królik » 06 października 2014, 17:14

adelaida pisze:chciałabym namiary na jakiś tani parking w Starym Smokowcu.
Przy boisku piłkarski.
"I'd waited so long to find you, I'd been through the heartbreak and the pain
But of course you already know that cos you've been throught the same."

"Cliche" - FISH

KRÓLICZA GALERIA ZDJĘĆ
Mirek

Post autor: Mirek » 06 października 2014, 17:37

adelaida pisze:Odświeżam temat, bo też chciałabym namiary na jakiś tani parking w Starym Smokowcu. Rady, żeby zajechać na 6.00, a wtedy wszystkie parkingi będą za free, na pewno przydatne, ale nie dla mnie, bo przed 6.00 wołami mnie z łóżka nie wyciągną :P
Rada taka,woły obudzić budzikiem 0 5.00 :twisted:
Odpowiedz