MAPA PLASTYCZNA TATR

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

MAPA PLASTYCZNA TATR

Post autor: Anonymous » 13 października 2011, 23:26

WITAM
JESTEM W TRAKCIE PRACY NAD MAPĄ PLASTYCZNĄ TATR ,CHCIAŁBYM PAŃSTWA ZAPYTAĆ ;
CZY BYLI BYŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI TRÓJ WYMIAROWĄ MAPĄ TATR POLSKICH WYKONANĄ JAKO ODLEW O WYMIARACH OK 115 / 45 CM DO WYKORZYSTANIA JAKO MODEL TATR DLA TURYSTÓW PLANUJĄCYCH WYCIECZKI W GÓRY.
MAPA TA PRZEDSTAWIA WSZYSTKIE PASMA I SZCZYTY GÓR POLSKICH ORAZ SĄSIADUJĄCE PRZYGRANICZNE PASMA I SZCZYTY SŁOWACKIE ZGODNIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ.
WYSOKOŚĆ MAPY MAX 8 CM
MAPA JEST WYKONANA JAKO ODLEW Z GIPSU , MALOWANA ,LAKIEROWANA PODSTAWA Z PŁYTY PILŚNIOWEJ,ZABEZPIECZONA GABLOTĄ SZKLANĄ,WYSOKOŚĆ Z GABLOTY TO 117/47/ 12 CM
DLA ZOBRAZOWANIA TEMATU PRZEDSTAWIAM MAPĘ WYKONANĄ
CIĘŻAR CAŁOŚCIOWY OKOŁO 12 KG
MOŻLIWOŚĆ POWIESZENIA NA ŚCIANIE
CENA ORIENTACYJNA ZALEŻEĆ BĘDZIE OD ZAINTERESOWANIA EKSPONATEM
POZDRAWIAM TOMASZ P ; tomaszp15@wp.pl
PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6291
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 13 października 2011, 23:44

tomaszp15 
Po pierwsze primo: zapraszam do działu "Przedstaw się"
Po drugie primo: nie tytułujemy się na forum "Pan", "Pani", "Państwo"
Po trzecie primo: NIE PISZEMY DUŻYMI LITERAMI
Po czwarte primo: uważam, że to reklama przedmiotu sprzedażowego, a takich reklam tu nie tolerujemy.
Możesz umieścić propozycję sprzedaży w dziale: "Na każdy temat niegórski"
Pozdro.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2011, 16:43

dla turysty nie praktyczne, bo kto bedzie nosił 12 kg dodatkowego cięzaru w dodatku w osobnej taszce bo przeciez tego nie poskładasz. to jest moze i dobre ale wlasnie jako model w pokoju, a to sie wiąze z tym ze jest nie praktyczne
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2011, 20:12

Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2011, 20:56

Janie zauważ, że na tej stronie co podałeś jest napisane "Mapa wykonana z giętkiego tworzywa.

Możliwość oprawienia w rurki plastikowe lub ramę aluminiową (na zamówienie)."

natomiast tomaszp15 proponuje "MAPA JEST WYKONANA JAKO ODLEW Z GIPSU , MALOWANA ,LAKIEROWANA PODSTAWA Z PŁYTY PILŚNIOWEJ,ZABEZPIECZONA GABLOTĄ SZKLANĄ,WYSOKOŚĆ Z GABLOTY TO 117/47/ 12 CM ...CIĘŻAR CAŁOŚCIOWY OKOŁO 12 KG

widzisz różnice?

po za tym za tę cenę to chyba wolałbym sobie kupić cały zestaw map (na papierze) nie tylko Tatr i podejrzewam że mi jeszcze reszta zostanie
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2011, 21:04

Nie namawiam do kupna, pokazuję jedynie inną możliwość, tym bardziej, że nie ma nawet ceny szacunkowej (tej gipsowej).
Nie piszcie też, że Tatry najlepsze w realu, bo to sama oczywistość.
Pozdrawiam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 października 2011, 21:06

a ja napisalem tylko o praktyczności takiej mapy:) że jest dobra ale bardziej jako ozdoba do pokoju niż pełniąca funkcje informacyjną, a dla mnie mapa ma mieć właśnie funkcję informacyjną.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 października 2011, 20:50

kiedyś szukałem takiej do kupienia,ale cena mnie chyba przerosła.
A ile za tę z gipsu?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 października 2011, 8:36

tomaszp15 pisze:ZGODNIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ
Jak w gipsie wydrążysz jaskinie :?: ;)
Mirek

Post autor: Mirek » 16 października 2011, 12:04

Kupiłbym, jako przycisk do map. :zoboc: Nawet mam plecak w takim rozmiarze. :P
ODPOWIEDZ