Tatrzańskie deptaki

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 sierpnia 2007, 8:06

To był Twój pierwszy raz i już zobaczyłeś że MOK jest mocno oblegany. Według mnie powinni jakoś próbować zmniejszyć ilość tych ludzi, bo w takim tempie to szybko ulegnie degradacji ten przepiękny staw, choć z drugiej strony nie wolno zabronić dostępu do niego, bo w końcu każdy ma prawo do odwiedzin Morskiego Oka. Ale można pójść na kompromis. Przecież mógłby stać strażnik albo i nawet kilku strażników, którzy pilnowaliby żeby nic nie wrzucano do wody. Mandaty powinny być bardzo wysokie. Chyba tylko tak można uchronić ten staw przed degradacją.
Pete

Post autor: Pete » 07 sierpnia 2007, 11:32

Widziałem kiedyś taki film, jak wyławiali śmieci z Morskiego Oka i uwierzcie mi, że było tam wszystko - od monet po puszki...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2007, 6:11

Do tych deptaków dopisuję numer 1. - Krupówki a uż za nim Kalatówki. A z tym Morskim Okiem to macie rację. To jest lekka przesada bo Ci "klapkowicze" wszystko tam potrafią zniszczyć!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 września 2007, 23:45

deptaczek do MOka jest wrecz zjawiskowy :) te tlumy potrafia zadziwic...choc mnie to nie denerwuje....raczej za kazdym razem zaskakuje na nowo :D
Pati

Post autor: Pati » 03 października 2007, 17:04

Deptaki właśnie mają to do siebie, że przyciągają najwięcej "motłochu".
Na to się niestety nic nie poradzi, a zjawisko będzie się wciąż powiększać.
Tam gdzie najprościej, tam najwięcej ludzi przypadkowych i ciekawskich.
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2010, 14:19 przez Pati, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Królik
Członek Klubu
Członek Klubu
Kontakt:

Post autor: Królik » 03 października 2007, 19:40

Mądrze prawi ta nasza Patrycja. Na Krupowej było ludzi sporo, ale bez "motłochu" jak to się wyraziła Pati. Bo na Krupową to trza sie nachodzić, żeby wejść...
"I'd waited so long to find you, I'd been through the heartbreak and the pain
But of course you already know that cos you've been throught the same."

"Cliche" - FISH

KRÓLICZA GALERIA ZDJĘĆ
MałaBee

Post autor: MałaBee » 04 października 2007, 7:26

Królik pisze:Mądrze prawi ta nasza Patrycja. Na Krupowej było ludzi sporo, ale bez "motłochu" jak to się wyraziła Pati. Bo na Krupową to trza sie nachodzić, żeby wejść...
I za to lubię to schronisko. Bo z każdej strony trzeba dochodzić jakieś 2h i to już dla "klapkowiczów" jest za dużo :). Co do Tatr, bo o tym jest ten temat :), to numerem jeden jest oczywiście Morskie Oko, ale widziałam dziewczynę wchodzącą na Karb w sandalakach i chłopaka idącego w klapkach zółtym szlakiem w stronę Szpiglasa.
Odpowiedz