Zakaz na Krupówkach w końcu:)

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Awatar użytkownika
xVRoBVx
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 224
Rejestracja: 28 kwietnia 2010, 20:47

Zakaz na Krupówkach w końcu:)

Post autor: xVRoBVx » 18 lutego 2011, 20:26

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... wkach.html

Mam nadzieję że w końcu się uda zrealizować tą uchwałę bo zrobił się z Krupówek Bazar z tandetą...
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 18 lutego 2011, 23:15

Nie bardzo w to wierzę. Pogoń górali zakopiańskich za dutkami jest wielka...
Anonymous

Re: Zakaz na Krupówkach w końcu:)

Post autor: Anonymous » 19 lutego 2011, 8:20

xVRoBVx pisze:http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... wkach.html

Mam nadzieję że w końcu się uda zrealizować tą uchwałę bo zrobił się z Krupówek Bazar z tandetą...
Nie mam z tym problemu, bo widoki z tego szlaku są nieciekawe, więc tam nie chadzam... ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 lutego 2011, 11:42

Stoiska z regionalnymi wyrobami powinni pozostawić, resztę przesunąć na bazar, a skutecznie tępić handlarzy podrabianej wódy i tym podobnych naciągaczy.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2011, 19:50 przez Anonymous, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 19 lutego 2011, 11:46

Ja, kiedy muszę przejść dystans Krupówki dolne i górne, to wolę skręcić w Kościuszki i przejść to Al. 3-go Maja, przynajmniej nie trzeba się przeciskać przez tłumy.
Krupówki o 7 rano - to dopiero szok ;)
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Anonymous

Re: Zakaz na Krupówkach w końcu:)

Post autor: Anonymous » 20 lutego 2011, 16:58

xVRoBVx pisze:http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... wkach.html

Mam nadzieję że w końcu się uda zrealizować tą uchwałę bo zrobił się z Krupówek Bazar z tandetą...
Jakoś nie pamiętam, żebyśmy byli kroplówkowiczami :P Może coś pominąłem ;) ...dlatego nie powinienem pić soczków malinowych...potem mi się film urywa i zapominam tych spacerów w dół i w górę i w dół i gofra :D
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8705
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 20 lutego 2011, 17:50

Przepraszam ja w kwestii formalnej: gdzie są te Krupówki ?
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 20 lutego 2011, 21:10

PiotrekP pisze:Przepraszam ja w kwestii formalnej: gdzie są te Krupówki ?
W Zakopanym.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2011, 18:38

janek.n.p.m pisze:
PiotrekP pisze:Przepraszam ja w kwestii formalnej: gdzie są te Krupówki ?
W Zakopanym.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mariuszg
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1420
Rejestracja: 11 marca 2010, 13:11

Post autor: mariuszg » 21 lutego 2011, 19:21

A co wy od tych biednych handlarzy chcecie ? Każdy orze jak może.
Mnie to nie przeszkadza , zresztą bywam tam niezmiernie rzadko . Tak raz na pobyt, przez godzine czasu. Zresztą jak już muszę robić zakupy to wolę na straganach niż w supermarkecie bo lubię się czasem potargować... Piszecie , że tandeta ... A w hipermarketach to nie ma tandety? A tak , to sobie chociaż z handlarką pogadać można . Z żywym , prawdziwym człowiekiem , a nie z "automatem" z hipermarketu .
" Na życiu trzeba się znać..." Feliks Raptus
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 21 lutego 2011, 20:46

Kurrry pisze: janek.n.p.m powiedział/-a:
PiotrekP powiedział/-a:
Przepraszam ja w kwestii formalnej: gdzie są te Krupówki ?

W Zakopanym.

:zoboc:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2011, 21:04

janek.n.p.m pisze:W Zakopanym.
A właśnie, że nie, bo w Zakopanem. :P
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 21 lutego 2011, 21:20

KRK pisze: janek.n.p.m powiedział/-a:
W Zakopanym.

A właśnie, że nie, bo w Zakopanem
W konkursy te posty trzeba przenieść :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lutego 2011, 23:34

Kurrry pisze:
janek.n.p.m pisze:
PiotrekP pisze:Przepraszam ja w kwestii formalnej: gdzie są te Krupówki ?
W Zakopanym.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A gdzie ten "Zakopany"? ;)

Ja tam bywam tylko by dojść do mojej ulubionej karczmy z pysznymi naleśnikami ze szpinakiem. (Tylko coś sosu sępią ostatnio ;) ) Także te straganiki i tłum traktuję jak wyczynowy bieg z przeszkodami dla rozgrzewki. Gry zręcznościowe wymiękają.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 22 lutego 2011, 9:59

Szarlotka pisze:A gdzie ten "Zakopany"?
tam gdzie naleśniki ze szpinakiem jesz :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
ODPOWIEDZ