"Niebezpieczne Tatry" - fotogaleria onet.pl

W tym dziale dyskutujemy na tematy związane z Tatrami. Rozmawiamy o turystyce, taternictwie powierzchniowym i jaskiniowym, tatrzańskich szlakach, ścieżkach, jaskiniach, schroniskach, wierzchołkach, przełęczach, dolinach, graniach, jeziorach, TOPR, Tatrzańskim Parku Narodowym i TANAP-ie.

Moderatorzy: adamek, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 września 2010, 16:53

Tatry to piękne góry ale dla rozważnych
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 września 2010, 22:02

jak byłem na Świnicy z kumplem to on jako jedyny z grupy przeszedł pierwszy odcinek z łańcuchami (wchodziliśmy od Kasprowego) nie zwracając uwagi na zalegający śnieg . Mimo odradzania tego przez nas i tak poleciał bo był zbyt pewny siebie. To ja siedząc i patrząc na niego zapewne bałem się najbardziej. A on mówi "ja w swoich mustangach wszędzie wejdę". A ja powiedziałem sobie że z nim już w góry nie pójdę bo on nie myśli wcale.
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 20 września 2010, 22:06

patrykSZZ pisze:A on mówi "ja w swoich mustangach wszędzie wejdę".
Hmmm. nie będę tego komentował. A kumpel był kiedyś zimą w górach albo chodził po śniegu w górach?
patrykSZZ pisze:bo on nie myśli wcale.
Właśnie najwięcej wypadków zdarza się w górach z tego niemyślenia. Jak to ludziom wytłumaczyć?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 września 2010, 22:10

namówiłem go jak sam byłem pierwszy raz w zeszłym roku. A on się napalił na Świnicę bo znajoma weszła bez problemu. Nie docierało do niego że ona wchodziła w sierpniu jak śniegu nie było. Już przed przełęczą Świnicką był spory stromy odcinek po dosyć głębokim śniegu. No i uparty jak osioł chyba dlatego że pochodzi z podlasia :p
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 20 września 2010, 23:02

Nie życzę mu tego ale żeby to uparcie się do niego d**ą nie odwróciło :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 września 2010, 23:05

najważniejsze żeby się nie przejechał na tym :/
ale jak ma znajomych co podczas pierwszej wizyty w tartach lecą na Rysy to się mu wcale nie dziwie ;p
ODPOWIEDZ